Arama sonuçları: akaryakit

Akaryakıt Sektöründe Tek Fiyat Dönemi Başlıyor

Mayıs 14, 2024

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından alınan yeni bir kararla, Türkiye’deki akaryakıt istasyonlarında önemli bir değişikliğe gidiliyor. 14 Mayıs itibarıyla tüm akaryakıt istasyonlarında, farklılaştırılmış ürünler dahil olmak üzere, aynı tür akaryakıt için tek fiyat uygulanacak. Bu değişiklikle, akaryakıt istasyonlarında “95 oktan benzin, dizel, ultra force, power, fuelsave, VMax, VPro” gibi farklı adlar altında satılan ürünlerin […]

Enflasyondaki yükselişin sebepleri neler?

Ocak 8, 2024

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), “Aralık Ayı Fiyat Gelişmeleri” raporunu yayımladı. Metinde, “Tüketici fiyatlarının Aralık ayında yüzde 2,93 oranında artmasıyla yıllık enflasyon 2,79 puan yükselmiş ve 2023 yılını yüzde 64,77 ile son Enflasyon Raporu’nda sunulan tahminin orta noktasının altında tamamlamıştır. Yıllık enflasyon temel mal ve hizmet gruplarında sınırlı yükselirken, enerji ve gıda gruplarındaki artış daha belirgin olmuştur.

Benzin Fiyatlarına Zam Bekleniyor

Aralık 19, 2023

Akaryakıt Fiyatlarında Son Gelişmeler Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları araç sahipleri için merak konusu. Akaryakıt fiyatlarındaki indirim veya zam durumlarına ilişkin güncel gelişmeler paylaşıldı​​. Benzinde Zam, Motorinde Sabit Fiyat Petrol fiyatları ve döviz kurlarının etkisiyle benzin fiyatlarında zam bekleniyor. Motorin fiyatlarında ise herhangi bir değişiklik öngörülmüyor​​. Benzin Fiyatlarına Gece Yarısından İtibaren […]

Akaryakıt satın alınacaktır

Ağustos 14, 2023

İlan.gov.tr’de yer alan ilana göre ; Kocaeli Üniversitesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü, Akaryakıt satın alacaktır.

Araç kiralama hizmeti alınacaktır

Ağustos 12, 2023

İlan.gov.tr’de yer alan ilana göre ; Tarım ve Orman Bakanlığı I. Bölge Müdürlüğü (İstanbul) Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan yardımcılıkları, Araç kiralama hizmeti alacaktır.

Temmuz ayında fiyatı en fazla artan ve azalan ürünler açıklandı!

Ağustos 3, 2023

Temmuz ayında fiyatı en fazla artan ürün yüzde 29,04 oranıyla kişisel ulaştırma araçlarının yakıt ve yağları oldu. En çok ucuzlayan ise yüzde 2,18’lik fiyat azalışıyla kakao olarak gerçekleşti.

Büyükşehirden çiftçilere tam destek

Ağustos 2, 2023

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tarım ürünleri, yerli tohum, akaryakıt, destek ve hibelerle çiftçilere destek vermeye devam ediyor.

Deprem bölgesindeki çalışmalar yoğunlaşıyor

Şubat 17, 2023

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş depremi sonrası bölgedeki çalışmalarını yoğunlaştırıyor.

Akaryakıt satın alınacaktır

Şubat 11, 2023

İlan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre ; Kocaeli Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü , Akaryakıt satın alacaktır.

Taşıt tanıma ile akaryakıt satın alınacaktır

Ekim 31, 2022

Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre ; Darıca Belediyesi Makina İkmal Bakım Ve Onarım Müdürlüğü , Taşıt tanıma ile akaryakıt satın alacaktır. Basın ilan kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre ; Darıca Belediyesi Makina İkmal Bakım Ve Onarım Müdürlüğü , 2023 Yılı Taşıt Tanıma İle Akaryakıt Alımı […]

1 / 4