Arama sonuçları: demirbas

Demirbaş’a yapılan protokol krizine tepkiler çığ gibi

Kasım 13, 2023

İzmit Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda geçtiğimiz gün Türkiye A Milli Takım Kadın Basketbol takımımız ile Slovakya arasında oynanan Avrupa Basketbol Şampiyonası Elemeleri Grup Maçında Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş’ın protokol listesinde yer ayrılmadığı için koltuk ayrılmaması sonrası salonu terk ederek durumu tepki gösterdi.

MHP İl Başkanı Demirbaş Büyükakın’a çıktı!

Ekim 16, 2023

Geçtiğimiz günlerde yapılan Olağan Genel Kurul sonrası Başkanlık görevine yeniden seçilen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve yönetimi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a iadei ziyarette bulundu.

Demirbaş, Devlet Bahçeli’yle görüştü

Ekim 13, 2023

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, MHP Genel Merkezi’ne  ziyarette bulunurken Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi de  makamında ziyaret etti.

Demirbaş mazbatasını aldı!

Eylül 29, 2023

MHP Kocaeli İl Başkanlığı Olağan Kongresi’nde yeniden İl Başkanlığı görevine seçilen Murat Nuri Demirbaş mazbatasını aldı.

MHP’de Murat Nuri Demirbaş yeniden başkan!

Eylül 25, 2023

MHP 14. Olağan Kocaeli İl Kongresi haftasonu kalabalık bir katılımla yapıldı. Mevcut Başkan Murat Nuri Demirbaş’ın tek aday olduğu genel kurulda Demirbaş delegelerin oylarıyla yeniden İl başkanı olarak seçildi.

Gayrimenkul Uzmanı Demirbaş: “Konut gerçek fiyatlarına inecek”

Ağustos 29, 2023

Son dönemde konut fiyatlarındaki fahiş artış ve birçok ev sahibinin evinin değerine piyasanın çok üstünde fiyat biçmesi konut piyasasını olumsuz etkilemiş nerdeyse tıkanma noktasına getirmişti. Merkez Bankası’nın gerçekleştirmiş olduğu faiz artışları şu günlerde durgun olan emlak piyasasını hareketlendireceği öngörülüyor. Demand Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Emlak Uzmanı Atalay Demirbaş konut fiyatları ile ilgili olarak yapmış […]

Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş son yolculuğuna uğurlandı

Ağustos 15, 2023

Tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, Şeyh Muhiddin Camii’ndeki cenaze namazının ardından Ayaş Oltan Mezarlığında toprağa verildi. Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş, bir süredir tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybetmişti. Demirbaş, Ayaş’ta düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı. Burhan Demirbaş için önce Ayaş Cumhuriyet Meydanı’nda resmi tören düzenlendi. Törenin ardından Şeyh […]

Demirbaş’tan Başhekim Emre’ye ziyaret

Ağustos 11, 2023

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç.Dr.Arif Emre’ye hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş Oy Kullandı

Mayıs 14, 2023

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, oyunu kullandı.

KOTO’dan MHP İl Başkanı Demirbaş’a hayırlı olsun ziyareti

Nisan 5, 2023

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki Oda heyeti, Milliyetçi Hareket Partisi’nin yeni İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi

1 / 20