Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: hasan büyükdede

Büyükdede, GÜNSEL’i test etti

T.C Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, resmi temaslarda bulunmak üzere ziyaret ettiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsünde bulunan GÜNSEL Üretim Tesislerini de ziyaret ederek KKTC’nin yerli ve milli otomobili GÜNSEL’in ilk modeli B9 ile test sürüşü gerçekleştirdi.

Daha fazla oku

MÜSİAD’dan Büyükdede’ye ziyaret

MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Serkan Beyaz  ve Yönetim Kurulu üyeleri, bir süre önce rahatsızlık yaşayan Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı  Hasan Büyükdede' ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Daha fazla oku

OSBÜK’ten OSB’ler için istişare toplantısı

Türkiye’deki 351 OSB’nin Başkan ve Bölge Müdürleri, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu (OSBÜK) tarafından online olarak düzenlenen istişare toplantısında, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Sanayi Bölgeleri Genel Müdür Vekili Soner Erkek ile bir araya geldi.

Daha fazla oku

OSBÜK 18.Genel Kurulu’nu yaptı!

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu (OSBÜK)  18. Olağan Genel Kurulu, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, OSB Başkanları ve OSBÜK delegelerinin katılımıyla pandemi tedbirleri alınarak gerçekleştirildi.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar