My Image

hasçelik Haberleri

Bakan Yardımcısı İnan’dan Hasçelik’e ziyaret!
Bakan Yardımcısı İnan’dan Hasçelik’e ziyaret!
Aralık 6, 2023

Faydasıçok Holding’e ait Hasçelik, geçtiğimiz günlerde önemli ziyaretçileri ağırladı. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Abdurrahman Aydın ve beraberindeki heyet, Hasçelik’in Çayırova TOSB’da ki Sıcak Çelik Üretim Tesisi ve Crombar Krom Kaplı Mil Üretim Tesislerini ziyaret ettiler.

Devamını Oku
Hasçelik’ten 14 milyon Euro’luk yatırım
Hasçelik’ten 14 milyon Euro’luk yatırım
Ağustos 17, 2023

Çayırova Şekerpınar TOSB’da üretim tesisi bulunan, Türkiye çelik sektöründe 55 yıldır faaliyet gösteren Hasçelik, Kocaeli ve Konya tesislerine toplam bedeli 14 Milyon Euroyu aşan üç yeni yatırım gerçekleştirdi.

Devamını Oku
Hasçelik gibi e-Ticaret
Hasçelik gibi e-Ticaret
Temmuz 21, 2023

Çayırova TOSB’da bulunan üretim tesislerinde ürettiği sıcak haddelenmiş vasıflı çelik ve soğuk işlem görmüş vasıflı parlak çelik ürünlerine ilave olarak ithal dikişsiz boru ürünlerinin satış ve dağıtımını toplam 7 ilde 9 deposuyla gerçekleştiren, Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında, geçen seneye göre 77 sıra yükselerek 228. sırada yerini alan HASMİL markalı yerli ve %100 çatlak kontrollü yuvarlak, kare, lama ve altıköşe kesitli karbon çeliği, alaşım çeliği; HASBORU markalı dikişsiz çelik çekme borular üreten, özellikle otomotiv endüstrisine odaklı mühendislik çeliklerinin kullanıldığı bütün sektörlere hizmet etmeyi hedefleyen Hasçelik A.Ş’nin hizmete açtığı Türkiye’nin ilk ve tek online çelik alışveriş sitesi hascelik.com ile binlerce müşterisine 7/24 kesintisiz hizmet sağlıyor.

Devamını Oku
1 / 1