Sayfa Seç

Şunun için Arama Sonuçları: mobil bankacılık

MARTEK’li Linktera, geleceği tasarlıyor!

Marmara Teknokent’te kurulan Ar-Ge merkezi LinkteraLABS ile yazılım geliştirmeye odaklanırken, dünyaya açılım hedefinin ilk adımını Orta Doğu bölgesi üzerinden gerçekleştirerek açtığı Dubai ofisiyle yazılım ihraç etmeye başlıyor.

Daha fazla oku

Açıköğretim kayıt yenileme işlemleri başladı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde öğrenim gören öğrencilerin 2019–2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi kayıt yenileme işlemleri, 7 Ekim Pazartesi günü başladı. Kayıt yenileme işlemleri 18 Ekim Cuma gününe kadar devam edecek.

Daha fazla oku

P&G’nin Start Up’ı Banabak 2 milyon gence ulaşacak

Gençlerin dilinden anlamak mottosuyla 2014’te hayata geçirdiği mobil uygulama Banabak ile 1.6 milyon kişiye ulaşmayı başaran, dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden P&G, daha fazla gence dokunmak için markanın bütün süreçlerini yeniden tasarladı. Gençleşen yüzüyle kullanıcıların kampanya ve fırsatlardan maksimum yararlanmasını sağlayacak olan uygulamanın hedefi 2 milyon gence ulaşmak.

Daha fazla oku

Şekerpınar Honda, HABAŞ’ın oldu!

Sınai ve tıbbi gazlar, demir çelik, doğal gaz, LPG, enerji, makine ve finans sektörlerinde hizmet veren 65 yıllık HABAŞ , Honda’nın Şekerpınar’da ki fabrikasının yeni sahibi oldu.

Daha fazla oku

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar