Arama sonuçları: uyari

Daha temiz çevre, tertemiz ‘Oto Sanayi’

Nisan 15, 2024

Gebze Oto Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildikten sonra bir an boş durmayan ve yönetim kurulu üyelerle Gebze Oto Sanayi Çarşısı’na yepyeni bir görünüş kazandırmak için gece gündüz çalışan Başkan Kenan İkinci ve yöneticiler Oto sanayi etrafından çöp ve atık malzeme toplamaktan adeta kendi işlerine vakit bulamaz duruma geldiler.

YRP adayı Aydal projelerini aktardı

Ocak 15, 2024

Yeniden Refah Partisi  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doğan Aydal, İzmit Odabaşı Restoranda düzenlenen tanıtım toplantısında seçim beyannamesini açıkladı.

Kocaeli’de Hava Durumu Alarmı

Ocak 9, 2024

Sarı Kodlu Meteorolojik Uyarı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kocaeli için 9 Ocak Salı gününe özel sarı kodlu uyarı yayınladı. Bu uyarıyla birlikte, sıcaklıkların önemli ölçüde düşeceği belirtildi. Hava Sıcaklığı Düşüyor Pazartesi günü 17 derece civarında olan sıcaklıkların Salı günü itibarıyla 7 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Hafta boyunca sıcaklıkların düşük seyredeceği ve sağanak yağışların beklendiği bildirildi. […]

Kocaeli’nde Fırtına Bekleniyor

Ocak 8, 2024

Fırtına Uyarısı: Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Kocaeli’nin bazı ilçeleri için fırtına uyarısında bulundu. Yarın sabah saatlerinden itibaren Darıca, Gebze, Çayırova, Dilovası, Körfez ve Karamürsel ilçelerinde kuvvetli rüzgar ve fırtına etkili olması bekleniyor. Kuvvetli Rüzgar ve Fırtına Tahmini: Olumsuzluklara Karşı Uyarı: Fırtına nedeniyle ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması gibi olumsuzluklar yaşanabileceği için vatandaşların dikkatli ve tedbirli […]

Yöresel Lezzet mi? Hastalık kapısı mı?

Aralık 20, 2023

Son yıllarda Gebze, Çayırova ve Darıca’de Belediyelerinin izniyle  Marka ve Yöresel Ürünler Festivalleri veya İl İlçe Yardımlaşma Dernekleri alışveriş festivalleri adı altında düzenlenen ve içerisinde sağlık açısından olumsuz durumda gıda ürünleri satılan festivaller tehlike saçıyor.

Kocaeli için Hava Durumu Uyarısı: Sarı Kodlu Rüzgar Bekleniyor

Aralık 16, 2023

Marmara Bölgesi’nde Kuvvetli Yağış ve Rüzgar Uyarısı

Çayırova’da marketlere sıkı denetim!

Aralık 8, 2023

Çayırovalı vatandaşların alışveriş yaparken karşılaşabilecekleri olumsuz durumları ortadan kaldırmak adına denetimlerini sıklaştıran Çayırova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, bugün Kocaeli İl Ticaret Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerle birlikte market ve satış noktaları denetimi gerçekleştirdi.

MEB’den mevzuatta yer almayan ‘sınıf annesi’ için okullara uyarı

Aralık 6, 2023

Milli Eğitim Bakanlığı, mevzuatta yer almayan ‘sınıf annesi’ uygulaması hakkında illere yazı göndererek uyarıda bulundu.

Sıkıntıya düşen çözümü YRP’ de arıyor!

Eylül 8, 2023

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, İl Başkanı ALİ Taştan öncülüğünde haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Kongrede adayım!

Ağustos 14, 2023

Geçtiğimiz haftalarda Bülent Özdemir’in yerine Gebze İlçe Başkanlığı’na atanan Ali Yalsız, ilçe yönetimini tanıttığı basın toplantısında konuştu.

1 / 14