Arama sonuçları: yakalandi

Ekrem Can’ı kaybettik

Aralık 16, 2023

Kocaelispor yönetim kurulu üyesi, Teknik As Başkan, Merke İnşaat şirketinin sahibi 48 yaşındaki Ekrem Can bir süredir zatürre teşhisi ile tedavi gördüğü hastanede yaşama veda etti.

7 ülkeden 104 sporcu balık tutarak yarıştı!

Ekim 19, 2023

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, “Sporun Başkenti Kocaeli” vizyonu doğrultusunda yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarını destekleyerek spora teşvik etmeye devam ediyor.

Vicdansız baba çocuklarını birbirine bağlayarak işkence uyguladı: O anları saniye saniye kayıt aldı!

Ağustos 9, 2023

İstanbul’da bir şahıs, kendisini terk eden eşini geri getirebilmek adına evde bulunan 4 çocuğunu iple bağlayarak işkence yaptı. Çocuklarını birbirine bağlayan baba, tokat attığı ve çocukların ağladığı anları videoya çekti.

Kadını sokakta öldüresiye dövdü! O anlar kameralara yansıdı…

Temmuz 24, 2023

İstanbul’da sokak ortasında öldüresiye dövdüğü kadını kanlar içinde bırakan maganda, engel olmak isteyen vatandaşlara küfürler yağdırdı.

Twerk videosuyla tanınan Fenomen hakkında çıkan iddiaları yalanladı!

Temmuz 6, 2023

Bir düğünde “twerk” adlı dansı yaparak fenomen olan Esra Rabia Ünal’ın fuhuş kaydı olduğu iddia edilmişti.

Kıskançlık krizine giren adam sevgilisini defalarca bıçakladı

Haziran 6, 2023

Kıskançlık krizine giren bir kişi, sokak ortasında sevgilisini vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Olayın şüphelisi ise kovalamaca sonucu polisler tarafından yakalandı.

Yolcuyu Bıçaklayıp , Otobüsü Gasp Etti

Kasım 16, 2022

Yolcuyu Bıçaklayıp , Otobüsü Gasp Etti.

Eski Patronuna Silahlı Saldırıda Bulundu

Ekim 19, 2022

Eski Patronuna Silahlı Saldırıda Bulundu.

Valilik’ten Yabancı Uyruklu Şahıslarla İlgili Açıklama

Mayıs 25, 2022

Geçtiğimiz günlerde Gebze’de çekildiği iddia edilen bir tır dolu göçmenin tır kasasından inerek koşarak kalabalığa karıştığını gösteren görüntüler ve KMO Dilovası mermeciler gişe çıkışında trafik kontrolü esnasında durdurulan kapalı kasa bir aracın kasasının içine saklanmış halde bulunan yabancı uyruklu kişiler hakkında Kocaeli Valiliği bir açıklama yayınladı. Valilikten yapılan açıklama şu şekilde  ; 27 YABANCI ŞAHIS […]

İşte Kocaeli’nin 1 haftalık koronavirüs bilançosu!

Mayıs 12, 2021

Kocaeli Valiliği, koronavirüsle mücadele kapsamında 3-9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen faaliyet ve denetimlerle ilgili açıklama yaptı.

1 / 4