Anasayfa > Kültür-Sanat  >  Çayırova’da Anneler Günü’ne Özel Miniklerden Gösteri

Çayırova’da Anneler Günü’ne Özel Miniklerden GösteriÇayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri öğrencileri, Anneler Günü münasebetiyle unutulmaz bir etkinlik düzenledi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, minik öğrenciler anneleri için hazırladıkları çeşitli gösterileri sergiledi. Anneler Günü’nü özel kılan bu etkinlikte, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi de yer aldı ve “Rabbim bütün annelerimize sağlık ve uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin” diyerek duygularını ifade etti.

Çocuklar, annelerine özel günlerinde çerçeve ve önlük boyama gibi etkinliklerle yaratıcılıklarını sergilediler. Ayrıca, anne ve çocuklar için düzenlenen oyunlar, günün coşkusunu artırdı. Başkan Çiftçi, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Annelerimizin kıymetini bilmeliyiz. Rabbim anne ve babalarının rızasını alanlardan eyler hepimizi inşallah” şeklinde konuştu ve tüm annelere çiçek takdim etti.

Etkinlik, çocukların ve annelerin mutluluğuyla dolu anlar ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. Çayırova Belediyesi’nin bu özel günü kutlama biçimi, topluluk içindeki aile bağlarını güçlendirmeyi ve annelere olan saygıyı pekiştirmeyi amaçlıyor.


Sıradaki Habere Kaydır