Anasayfa > Kültür-Sanat  >  Seka Kağıt Müzesi’nde Çocuklar İçin Atölyeler Düzenlenecek! Nasıl kayıt yapılır?

Seka Kağıt Müzesi’nde Çocuklar İçin Atölyeler Düzenlenecek! Nasıl kayıt yapılır?Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Seka Kağıt Müzesi’nde çocuklara yönelik eğlenceli ve öğretici atölyeler düzenliyor. 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliklerde, farklı yaş gruplarına uygun olarak çeşitli atölye çalışmaları planlandı.

İlk gün, 4-6 yaş arası çocuklara yönelik “Keçe Atölyesi (Parmak Kukla Yapımı)” etkinliği, ebeveyn katılımlı olarak 4 Mayıs Cumartesi günü saat 11:00’de düzenlenecek. Aynı gün 7-9 yaş arası çocuklar için “Ahşap Atölyesi (Kuş Yuvası Yapımı)” etkinliği ise saat 14:00’de gerçekleştirilecek.

5 Mayıs Pazar günü, yine 4-6 yaş arası çocuklara yönelik “Keçe Atölyesi (Taç Yapımı)” etkinliği saat 11:00’de, 7-8 yaş arası çocuklara yönelik “Oyuncak Atölyesi (Sukuşi Yapımı)” etkinliği ise saat 14:00’de düzenlenecek.

Atölye çalışmaları, çocuklara hem el becerilerini geliştirme fırsatı sunacak hem de eğlenceli bir ortamda vakit geçirmelerini sağlayacak.

Atölye kaydı için; www.sekakagitmuzesi.com adresi Başvurular sekmesi > Bireysel Etkinlik Başvurusu > Atölyeye Göre başvuru adımlarını izleyebilirsiniz.😊 ✂️📃


Sıradaki Habere Kaydır