Sayfa Seç

Kategori: ozel-haber

Nazan Başol Can; ‘’Türkiye’nin kalkınmasında kadınlar önder olacak!’’

Samsun Kocaeli Dernekler Federasyonu (SAKODEF) Başkanı Av. Nazan Başol Can, bu haftaki Kadın Kadına sayfamızın konuğu oldu. Kentimizin öne çıkan başarılı kadınlarından Nazan Başol Can ile sivil toplum kuruluşlarının önemi, SAKODEF’in çalışmalarını, kadın başkan olmanın önemini ve Gebze hakkında keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Daha fazla oku

 Aydemir; ‘’Ekmeğe zam almamız gerekiyor’’

Gebze Fırıncılar Derneği Başkanı Mehmet Aydemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Vahit Koç ve Aşkın Duman ile gazetemizi ziyaret etti. Gazete Gebze’ye verdiği demeçte fırıncıların sorunlarına değinen Mehmet Aydemir, fiyat noktasında fırıncıların çok zorlandığını ifade ederek Türkiye genelinde ekmeğin zamlandığını ancak Kocaeli ve Gebze’de ekmeğe bir zam uygulanmadığını belirterek; ‘’İstanbul’da, Diyarbakır’da ekmek 2,5 lira oldu, birçok ilimiz 2,5 lira yaptı, şu an bizde beklenti içindeyiz. Zam almamız gerekiyor.’’ dedi.

Daha fazla oku

Üner; ''Hedefimiz yurtdışına açılmak” 

Uzun yıllardır Gebze'de yaşayan Batu Reklam Matbaa Ajans’ın sahibi Zübeyde Üner, bu haftaki Kadın Kadına sayfamızın konuğu oldu. Matbaacılık sektörüne girişini, eşi ile ortak olarak kendi matbaa ve ajans firmalarının açılışını, ailesi ve iş yaşantısını konuştuğumuz, Gebze’nin başarılı iş kadınlarından Zübeyde Üner, gelecek planlarından söz ederek, ‘’Bundan sonraki hedefimiz 2022’de ihracata başlamak’’ dedi.

Daha fazla oku

‘’CHP’nin tek başına iktidar olması gerektiğini düşünüyorum’’

Baş Hukuk Bürosu’nun sahibi Avukat Güner Anlar Baş, bu haftaki Kadın Kadına sayfamızın konuğu oldu. Avukat Güner Anlar Baş ile avukatlık mesleği, siyasi kariyeri ve Gebze üzerine keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Cumhuriyet Halk Partisi’nin çeşitli kademelerinde siyaset yapan Güner Anlar Baş, 2023 seçimlerinde CHP’nin ittifak yolu ile değil tek başına iktidar olması gerektiğini vurguladı.

Daha fazla oku
Yükleniyor

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar