Sayfa Seç

Farabi’de stajyer öğrenciler bilgilendirildi

Farabi’de stajyer öğrenciler bilgilendirildi
reklâm

Yazar hakkında

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde eğitim-öğretim gören stajyer öğrenciler için Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Tanışma toplantısında hastane içi iş ve işleyişi, hastane de öğrencilerin uyması gereken kurallar ve görev yaptıkları süre esnasında dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgilendirme yapıldı. 

  Toplantıda bilgilendirme konuşması yapan Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayşen Aydın “  Burada gördüğünüz staj eğitimin pratiğe ve tecrübeye dönüşmesi ile gelecek iş hayatınıza olumlu yönde katkı vereceği şüphesizdir. Bulunduğunuz görevlerde en iyisini yaparak yeni şeyler öğrenmeye açık olun. Şu anda yaptığınız bu staj sizlere çok şey kazandıracak, sizin için çok faydalı olacaktır. Sizler bizim geleceğimiz bizlerin buradaki temsilcilerimizsiniz. Bizleri laikiyle temsil edeceğinize inanıyor hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Yapılan bilgilendirme toplantısında öğrencilere; Devamsızlık,, İzin kullanımı, Mesai saatlerine uyma, Kılık-kıyafetlerine özen gösterme, Görev ve sorumluluklarının bilincinde olma, Servis kullanımı esnasında kurallara uyma, saygılı ve özverili davranma, hususlarında bilgilendirmelerde bulunuldu. Selvi GEÇAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!