Anasayfa > Siyaset  >  AK Parti Darıca’dan Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Darıca’dan Danışma Meclisi ToplantısıAK Parti Darıca İlçe Başkanlığı, 11 Temmuz Perşembe günü 56. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştirecek. Etkinlik saat 19.00’da Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.

İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Danışma meclisi toplantısı öncesinde, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ve teşkilatı bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Başkan Köksal Şakar, “İnanmış AK yüreklerle, ilk günkü istikametimiz ile ve yeni hedeflerle yürüyoruz” dedi.

TÜM VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİ

Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Köksal Şakar, “Memleketimiz için, Darıca’mız için, birlikte yol yürüdüğümüz dava arkadaşlarımız ile çalışmaya devam! İlçe Kadın Kolları Başkanımız Selma Gülenç, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Mehmet Arslan, teşkilat danışma komisyonu, mahalle başkanlarımız ve tüm kademelerimiz ile birlikte 11 Temmuz Perşembe günü gerçekleştireceğimiz 56. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantımızın istişaresini gerçekleştirdik. Danışma meclisi toplantımıza tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.


Sıradaki Habere Kaydır