Sayfa Seç

AK Parti'de aylar sonra normal toplantı!

AK Parti'de aylar sonra normal toplantı!
reklâm

Yazar hakkında

Doksan bir gün sonra gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “İki haftadır ilçeleri dolaşıyoruz. Açıkçası milletimizle buluşmayı çok özlemişiz. Aldığımız tepkiler çok olumlu. Bundan sonraki süreçte bütün teşkilatımızla maske, mesafe ve temizlik kuralına uyarak hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SAHA ÇALIŞMALARINA AĞIRLIK VERİLDİ

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı 91 gün sonra ilk kez yüz yüze gerçekleşti. Sosyal mesafe kuralı nedeniyle İzmit Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda gerçekleşen toplantı yaklaşık 2 saat sürdü. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında gerçekleşen toplantıda genel ve yerel gündem değerlendirildi, teşkilat çalışmaları programlandı. Başkan Ellibeş, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ramazan Bayramı sonrası yaptığı genişletilmiş il başkanları toplantısındaki talimatıyla saha çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Öncelikle yaklaşık 3 aylık aradan sonra yeniden siz değerli yol arkadaşlarımla aynı çatı altında toplanmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye, dünyanın temellerinden sarsıldığı bu zorlu süreci başlangıcından itibaren sağlık çalışanlarımızın fedakarlıkları, milletimizin sabrıyla başarıyla atlatıyor. Adım adım normal hayata dönmeye başladık. Bundan sonra da maske, mesafe ve temizlik gibi temel kuralları ihmal etmeden bu salgına karşı mücadelemiz devam edecek.

”ÖZLEDİĞİMİZ SİYASET TARZI HEP YÜZ YÜZE OLMUŞTUR”

AK Parti olarak üç aylık bu süreyi mevcut şartlarda yine en iyi şekilde değerlendirmenin ve milletimizin ihtiyaçlarını gidermenin yollarını arayarak geçirdik. Sosyal yardımlarla, telefonla ya da sosyal medyadan iletişimlerle teşkilatımızla, milletimizle her zaman temasta olduk. Partimizi hiç kapatmadan, kadın ve gençlik kollarımızla birlikte nöbetlerimizi tutarak faaliyetlerimizi sürdürdük. Yönetim kurulumuzla video konferansla haftalık toplantılarımızı aksatmadık. Ancak özlediğimiz, alıştığımız siyaset tarzı hep yüz yüze olmuştur. Bu anlamda iki haftadır, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla sahadayız. Açıkçası bu tempoyu ve çalışmayı özlemişiz. Milletimizle bire bir temas kurarak, onları dinlemeyi özlemişiz.

”ESKİ TEMPOMUZU SAHAYA YANSITMAYA BAŞLADIK”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman bizimle birlikte. Milletvekillerimiz, Meclis çalışmaları dışında daima sahada, ilçe ilçe dolaşıyor. Kadın ve Gençlik Kollarımız, ilçe başkanlarımız, ilçe belediye başkanlarımız, mahalle başkanlarımız, kısacası bütün birimlerimizle yeniden eski tempomuzu sahaya yansıtmaya başladık. AK Parti’nin genlerinde bu çalışkanlık var. Güçlü bir liderimiz var. Durmadan, yorulmadan çalışıyor. Çok şükür pandemi süreciyle ilgili devletimizin sergilediği performans sahada da kendini gösteriyor. Son 18 yılda sağlık altyapısına yapılan yatırımlar başta olmak üzere, milletimiz yapılanları takdir ediyor. Önce sağlık dedik. Elbette ekonomide çarkları yeniden harekete geçirecek çalışmalar da bu süreçte ihmal edilmedi. Türkiye bu süreci kayıp değil, avantaja çevirmenin arayışı içinde bütün hamlelerini yapıyor. Milletimizle aramızdaki güçlü bağı, sürekli iletişimle canlı tutacağız. Ben bütün teşkilatımızdan bu tempoda çalışmalarına devam etmesini istiyorum. Tabi maske, mesafe ve temizlik tedbirlerini elden bırakmayacağımızı bir kez daha hatırlatıyorum.” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar