Sayfa Seç

AK Parti Gebze’den gövde gösterisi!

AK Parti Gebze’den gövde gösterisi!
reklâm

Yazar hakkında

AK Parti Gebze ilçe Teşkilatı 102. Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısı Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

102. Genişletilmiş İlçe Danışma olağan toplantısına Ak Parti il başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ak Parti MKYK üyesi Av. Emine Zeybek ve Kocaeli milletvekili İlyas Şeker, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Gebze eski belediye başkanı Adnan Köşker, Ak Parti Kocaeli eski il başkanı Mahmut Civelek, İl Kadın kolları başkanı Yasemin Özdemir, Gebze eski ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Gebze Belediye meclis üyeleri, mahalle teşkilat başkanları ve yönetimleri, Gebze ilçe gençlik ve kadın kolları başkanı ve yönetimleri ile birlikte çok sayıda partili katılım sağladı.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Gebze ilçe Başkanı Recep Kaya, Danışma toplantısına katılanlara teşekkür ederek,  “Gebze’nin Ak neferleri olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ak Gebze Sahada sloganıyla esnafından işçisine, vatandaştan kurum ve kuruluşlara kentin tüm bileşenlerine ulaşıyor ve Ak davayı anlatıyoruz. Gebze Ak Parti olarak üyelik çalışmalarını da aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda Genel Merkez tarafından belirlenen hedefi yakaladık.

GEBZE’DE SESSİZ DEVRİM YAŞANIYOR

Gebze belediye başkanı Zinnur Büyükgöz ise bugüne kadar yaptıkları çalışmaları slayt gösterisi eşliğinde anlattı. Özellikle tapu konusunda yaptıkları ve tamamladıkları çalışmanın bir kez daha sessiz devrim olduğuna vurgu yapan Büyükgöz,  Gebze’de sessiz bir devrim yaşanıyor. Yıllardır çözülemeyen mülkiyet/tapu sorununu Gebze’mizin gündeminden çıkardık. Halihazırda devam eden projeler dışında Gebze’mize değer katacak birçok projenin temelini attık.’ dedi.

BÜYÜKAKIN GEBZE’YE YATIRIMLARI ANLATTI

Gebze’yi çok önemsediklerini ve büyük yatırımlar yaptıklarını söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ise, bugüne kadar yapılan hizmetleri tek tek açıkladı. Büyükakın,  başta yeni hal binası, millet bahçesi, Gebze Metrosu olmak üzere yeni dönem projelerin yakında başlayacağının da müjdesini verdi.

ELLİBEŞ KAYA’YA TEŞEKKÜR ETTİ

Ak Parti Kocaeli il başkanı Mehmet Elibeş ise,  Gebze’nin çok önemli olduğunu belirterek “Recep Kaya başkanlığında çalışmaların büyük bir başarıyla yürütüldüğünü söyledi. Ellibeş, “ Bakın mahalle başkanlarımız 15 günde 2 bin yeni üye sözünü getirdi. İlçe Başkanımız Recep Kaya nezdinde tüm teşkilatımızı kutluyorum. Gebze neden önemli biliyor musunuz. İstanbul’u kaybettik onlar Allah korusun Gebze’den Kocaeli’yi geçerek Anadolu’ya geçmeyi hedefliyorlar. Ama biz buna izin vermeyeceğiz. Hedefimiz ikinci 20 yıllık iktidar dönemini başlatmak. Bunun yolu da 2023 seçimlerinden geçiyor.’ dedi.

Öte yandan program sonununda Ak Partiye yeni katılan üyelere rozetleri parti kurmaylarınca takıldıktan sonra, toplantıda teşkilat istişaresine geçildi. Selçuk Esmer GEÇAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!