Sayfa Seç

Aras, ‘’Bir sonraki gündem açlık olacaktır’’

Aras, ‘’Bir sonraki gündem açlık olacaktır’’
reklâm

Yazar hakkında

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras gerçekleştirilen toplantıda halkın içinde yaşayan bir siyasetçi olduğunu ve gerçekleri her fırsatta dile getirdiğini ifade ederek,  ‘’Halkımızın en önemli gündem maddesi hayat pahalılığıdır. Eğer bu şekilde devam ederse bir sonraki gündem aşırı yoksulluk ve yoksunluk olacak. Eğer yine de önlem alınmazsa maalesef bir sonraki gündem açlık olacaktır. Bilindiği gibi, geçtiğimiz günlerde, ak parti meclis gurubu toplantısında, bir vatandaş, cumhurbaşkanının yüzüne karşı, açım, işsizim diye bağırdı. Erdoğan’ ın duymazlıktan geldiği bu sesi, milletimiz çok iyi duymuştur.’’ Açıklamalarında bulundu.

‘’BU MİLLET UNUTMADI’’

Aras sözlerinin devamında, ‘’Ecevit hükümetini yazarkasa olayı yolcu etti. Açım diye bağıran bu vatandaşımız aslında, ak parti hükümetinin selâsını okumuştur. Bu bağırmanın tam olarak, Cumhurbaşkanı CHP’den bahsederken yapılmış olması ayrıca manidardır.  54 yıldır sanayicilik yapan Abdullah Kığılı, ben 54 senedir sanayicilik yapıyorum. Böyle bir kriz görmedim demiştir. Milli istihbarat teşkilatımızın, cumhurbaşkanına hayat pahalılığının artık bir milli güvenlik sorununa dönüştüğünü bildiren bir rapor sunduğu, basının gündemine düşmüştür.  Bu millet Yahya Demirel’leri, Murat Demirel’leri, Cavit Çağlar’ları unutmadı. Bu millet Tansu Çiller’in hizmetçisi, Suna Hanım’ı unutmadı. Bu millet otobüs şoförlüğünden, Çalık Holding patronluğuna erişen, dünürleri de asla unutmayacaktır. İktidar suni gündemlerle uğraşmayı bırakmalı bir an evvel asıl gündeme odaklanmalıdır.’’ Şeklinde konuştu.

ERBAKAN AİLESİ KOCAELİ’YE GELİYOR

Mehmet Aras’ın açıklamalarından sonra, toplantının asıl gündem maddesi olan, Necmettin Erbakan’ ı anma programının hazırlıklarının değerlendirilmesi yapıldı. Erbakan Vakfı tarafından, rahmetli Necmettin Erbakan’ın ölüm yıldönümünde, her yıl farklı bir ilde anma programı gerçekleştiriliyor. Bu yıl bu program, ‘’Milletini Seven Erbakan’’ adı ile SEKA Kongre Merkezi’nde yapılacak. 27 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00 de başlayacak olan programa, merhum Necmettin Erbakan’ ın ailesi de katılacak.Ülkenin dört bir yanından birçok insanın katılması beklenen programa Kocaeli ev sahipliği yapacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!