Sayfa Seç

Büyükakın ve Ellibeş’ten Cumhur İttifakı temasları

Büyükakın ve Ellibeş’ten Cumhur İttifakı temasları
reklâm

Yazar hakkında

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve AK Parti il Başkanı Mehmet Ellibeş MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt’u ve BBP İl Başkanı Remzi Kaya’yı ziyaret etti.

“ADAYIMIZ KENDİSİ OLACAK”

Büyük Birlik Partisi Ziyaretinde konuşan İl Başkanı Remzi Kaya, “Hem il başkanına hem de Tahir başkana hoş geldiniz diyorum. Kendilerini ağırlamaktan onur duyduk. Rabbim izin verirse 2023 seçimlerinde de Cumhur ittifakının adayı kendisi olacak. Aynı yolda istikamette hedefimizi sürdüreceğiz” dedi.

 “BU BİRLİKTELİĞE DEVAM EDECEĞİZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yunus Emre Kurt gerçekleştirdi. Büyükakın’ın geçtiğimiz gün geçirdiği kaza ile ilgili geçmiş olsun dileklerini ileten Kurt, “Şunda şehrimiz hem alt yapı hem de üst yapı olarak bir şantiye havasında. Ciddi bir mücadele içerisinde belediye başkanımız. Biz de Cumhur İttifakı ile destek veriyoruz. Bugün de bu birlikteliği bir kez daha gösteriyoruz. Sayın Başkanlarıma ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğe devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“KADER BİRLİĞİ”

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş ise, “Bu birliktelik sıradan iki partinin birleşmesi şeklinde kimse değerlendiremez. Ülkemizin bekası için, milli ve manevi değerlerimizin en güçlü şekilde savunulması adına bir kader birliğidir. Cumhur İttifakının birlikteliğini güçlü şekilde sergiliyoruz. Bu birliktelik güçlü bir şekilde devam edecek. Cumhur İttifakının iradesi sandıklar önümüze gelince tecelli edecektir. İttifakın güçlü bir şekilde sandığa yansıdığını göreceğiz. Bu minvalde MHP İl Başkanımıza ve teşkilatlarına teşekküre ediyorum” dedi.

 “BİN YILLIK DAVANIN BİRLİKTELİĞİ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ise, “İl başkanımıza daha önce Sayın Maliye Bakanımızın ziyareti nedeni ile ziyarette bulunmuştuk. Haseten bir kez daha ziyaret etmek istedik. Zor bir görev aldılar. MHP camianın son derece güçlü olduğu bir parti. Böyle zor bir görevde kendisinde başarılar diliyorum. Hayırlı hizmetler etmeyi rabbim nasip etsin. Bu birliktelik tesadüfi bir birliktelik değil. Bu bir dava için bir araya gelmiş insanların dava arkadaşlığı. Bu memleketin bin yıllık davasının devamının birlikteliği. Memleketimizin başına örülmek istenen çoraplar ortada. Bir taraftan mavi vatan iddiamız ile ilgili söylemler ifade ediliyor. Öbür taraftan bir başkası çıkıp KHK ile görevden uzaklaştırıları geri getireceğiz deme gafletinde bulunuyor. Terör örgütünün mensuplarının uzaklaştırılmış olanların göreve iade edileceğinin söylenmesi ne anlama gelmektedir” ifadelerini kullandı.

“SADECE TESADÜF”

Sözlerini devamında Büyükakın, “Bu birliktelik cumhur İttifakı bu hesapları çok önceden gören bir ittifak. Milletin bin yıllık şuurunu. İttifakı. Bu birliktelik Kocaeli’de de devam ediyor. Bundan sonra da inşallah artarak devam edecek. 2023 son derce güçlü bir şekilde gireceğiz. Milletimiz bu birlikteliğin ne manaya geldiğini çok iyi biliyor. Biz de üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak bu ittifakın itibari a zerre kadar zarar vermeden yürüyeceğiz” dedi. Muhalefet Partileri İl Başkanlarının toplandığı gün yapılan ziyaretlerin tesadüf olup olmadığı sorusunu yanıtlayan Büyükakın, “Biz herhangi bir karşı etkinlik şeklinde böyle bir organizasyonu yapmadık. Bundan önce de yapmadık. Bundan sonra da yapmayız. Sadece tesadüfi olarak gerçekleşti” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar