Sayfa Seç

Deva Çayırova’dan Kastamonululara Ziyaret

Deva Çayırova’dan Kastamonululara Ziyaret
reklâm

Yazar hakkında

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri 27 Mart Cumartesi günü Çayırova Kastamonulular Derneğini ziyaret etti. Ziyarete Deva Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri Özlem Kaya ve Ensar Emir’de eşlik etti.

Çayırova Kastamonulular Dernek Başkanı Erdal Önemli ziyarette yaptığı konuşmada; Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı değerli hemşehrimiz Mehmet Saraç Bey’e ve yönetici arkadaşlara bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim. Ziyaretten büyük mutluluk duyduk. Deva Çayırova kadrolarında Kastamonulu hemşehrilerimizi görmek bizleri ayrıca sevindirdi. Hemşehrilerime başarılar diliyorum dedi.

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Saraç’da programda yaptığı konuşma da; Bugün mensubu bulunduğumuz cemiyeti ziyaret etmenin heyecanını ve mutluluğunu birlikte yaşıyorum. Ziyaret vesilesiyle hem ülkemizin sorunlarını hem de İlçemizin sıkıntı ve problemlerini istişare etme fırsatı bulduk.  Milli Kahramanımız Şerife Bacı’nın torunları olan Kastamonulu hemşehrilerime misafirperverlikleri için teşekkür ederim dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!