Anasayfa > Siyaset  >  DEVA Partisi İl Başkanı istifa etti

DEVA Partisi İl Başkanı istifa etti


DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç’un milletvekili adaylığı için görevinden istifa etmesi sonrasında göreve gelen Semih Taşveren’de istifa etti.


Taşveren yaptığı açıklamasında, Deva Partisi Kocaeli İl Başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca, , daha iyi bir Kocaeli ve Türkiye için çalışmanın onurunu yaşadığını  ancak bugün itibariyle, gördüğü lüzum üzerine, Deva Partisi Kocaeli İl Başkanlığı görevinden  istifa etme kararı aldığını duyurdu.Bu kararı alırken, son derece zorlandığını belirten Taşveren, “Son 3 yıla yakın süredir, sizlerle omuz omuza vererek, bu kutlu davanın bir parçası olmak, benim için büyük bir gurur kaynağı oldu” dedi.  

DAHA İYİ BİR KOCAELİ VE TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞTIK

İstifa etme kararını alırken, Deva Partisi’nde birlikte çalıştığı  tüm arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirten Taşveren , “Hepiniz, bu süreçte bana destek oldunuz, yanımda durdunuz ve birlikte, daha iyi bir Kocaeli ve Türkiye için çalıştık. Bu süreçte edindiğim deneyimler ve anılar, benim için her zaman değerli olacak” dedi.

Bundan sonra, sade bir vatandaş olarak daha iyi bir gelecek için mücadele etmeye devam edeceğini belirten Semih Taşveren, “Bu süreçte, sizlerin de desteğini bekliyorum. Çünkü, daha iyi bir Türkiye ve Kocaeli için mücadele, sadece bir partiye ya da bir kişiye bağlı değildir, hepimizin ortak sorumluluğudur.” Dedi.


Sıradaki Habere Kaydır