Sayfa Seç

DEVA’lı gençler üye stantları kuruyor

DEVA’lı gençler üye stantları kuruyor
reklâm

Yazar hakkında

İl Gençlik Politikaları Başkanlığı bünyesinde, Kocaeli çapında yürütülen stant ve üye kayıt işlemleri bu kez de Gebze ve Körfez’de devam etti.

DEVA Partisi İl Gençlik Politikaları Başkanlığı kentin dört bir yanında açtığı stantlarla üye kaydı yapıyor. Bu konuda bir açıklama yapan İl Gençlik Politikaları Başkanı Nihat Kırcı şunları söyledi: “Bu kez de Gebze ve Körfez ilçemizde Gençlik stantlarımızı ilçe yönetimleriyle beraber açtık. Programımıza İl Başkanımız Adem Koç ve il yönetim kurulu üyelerimiz, Gebze İlçe Başkanımız Kemal Memiş, Körfez İlçe Başkanımız Orhan Bozkurt ve yönetimleri de katıldı.”

Z KUŞAĞINI ANLIYORUZ

Nihat Can Kırcı sözlerine devamla; “Gençlik Politikaları olarak, stant ve üye çalışmalarımız hızla devam edecek. Gençlerin sorunları bizim sorunumuzdur. Bizler her zaman istişareye ve dayanışmaya açığız. DEVA Partisi ‘Z’ kuşağını en iyi anlayan, özümseyen partidir. Bu nedenle gençlerimiz ümitsiz olmasın. Bizler her zaman gençlerimizin yanınızdayız. İstiyoruz ki gençler, taleplerini, korkusuzca ifade edebilsinler. Çünkü bizler biliyoruz ki ülkemizin geleceği biz, gençlerdedir!” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar