Sayfa Seç

Erbakan il başkanlarını topladı!

Erbakan il başkanlarını topladı!
reklâm

Yazar hakkında

Partinin 81 il başkanının eksiksiz katıldığı toplantı, yaklaşık dört saat boyunca devam etti. İl başkanların ayrı ayrı söz veren Genel Başkan Erbakan, her il başkanından halkın sağlığı hakkında bilgi alarak iller ile alakalı ayrı ayrı sorular sordu ve notlar aldı.

YAŞLILARIN VE İŞSİZ KALAN VATANDAŞLARIN TÜM SIKINTILARIYLA İLGİLENİLECEK

Halen etkileri devam eden küresel salgın hastalık konusuna önemle değinen Erbakan, “bu süreçte özellikle işsiz kalan vatandaşlarımız ve ileri yaşından dolayı evinden dışarıya çıkamayan yurttaşlarımızın tüm sıkıntıları ile ilgilenmenizi istiyorum” dedi.

EN GENÇ İL BAŞKANI MEHMET ARAS

Düzenlenen video konferans toplantısında, Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras’ a iki defa söz verildi. Aras’a, toplantı boyunca İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Sezgin, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Cevdet Çepil ve Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Katırağ’da eşlik ettiler. Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan, Mehmet Aras’ a enerjisinden dolayı en genç il başkanımız diyerek latife etti.

Yeniden refah Kocaeli ramazan ayında halkın hizmetinde.

Mehmet Aras Kocaeli İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilatları’nın ramazan ayı sebebi ile organize ettiği çalışmalar hakkında Genel Başkan Erbakan’a bilgi verdi.

Partinin teşkilatları tarafından, hayırseverlerin desteği ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak için ramazan kolileri hazırlandığını, bu kolilerin dağıtımına başlandığını bildiren Aras, aynı zamanda süreç başladığından beri, imkanlar nispetinde askıda ekmek çalışmasına devam edildiğini dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar