Sayfa Seç

"Görevden kaçmayız"

"Görevden kaçmayız"
reklâm

Yazar hakkında

Yeni il başkanının bayramdan sonra ataması yapılması beklenirken il başkanlığı için pek çok isim konuşuluyor. Kulislerde adı il başkanlığı için geçen isimlerden biri  ise MHP’de yaklaşık beş yıl il başkanlığı yapan, 2011 ve 7 Haziran 2015 yıllarındaki genel seçimlerde MHP Kocaeli Milletvekili adayı olan Ruhi Çavdar.

EN FAZLA KONUŞULAN İSİM

18 Mart’ta gerçekleştirilen Büyük Kurultay öncesi Merkez Yürütme Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine aday olacağını açıklayan Çavdar, MHP içerisinde söz sahibi olmak istediğini de açıkça göstermişti. Ruhi Çavdar’ın adı MHP kulislerinde il başkanlığı için en fazla konuşulan isim olduğu dikkat çekiyor.

“GÖREVDEN KAÇMAYIZ”

Çavdar yaptığı açıklamada, “Genel merkezin kararını saygı ile karşılıyoruz. İl başkanlığı için adımın geçtiğini biliyorum. Benim böyle bir talebim olmadı. Eğer görev verilirse görevden kaçmayız. Kocaeli İl Başkanlığı gibi önemli bir görev asla boş kalmaz. Ben değilsem bile mutlaka bu görevi seve seve yapacak birileri bulunur. Genel merkez ile temasımız sürekli oluyor. Ama şu ana netleşen bir şey yok. Süreci hep birlikte takip edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!