Anasayfa > Siyaset  >  İYİ Parti’de son istifa 1 Ekim’de

İYİ Parti’de son istifa 1 Ekim’de


Mayıs ayında yaşanan milletvekilliği seçiminde umduğunu bulamayan ve Kocaeli’nde bir çok ilçede önemli istifalarla sarsılan İyi Parti’de 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde parti yönetimi önemli bir karara imza attı.


İYİ Parti’de yerel seçimler öncesinde belediye başkanlıklarına aday olacak parti teşkilatı üyelerinin son istifa tarihi belli oldu. Alınan karara göre Belediye meclis üyesi ve belediye başkan aday adayı olacak isimler en geç 1 Ekim Pazar gününe kadar  istifalarını bulundukları il ve ilçelerdeki il başkanlıklarına vermek zorundalar.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, geçtiğimiz günlerde partisinin il yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek önümüzdeki süreçte gerçekleştirecekleri çalışmalar ve seçim stratejileri hakkında bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Cumali Durmuş da katıldı. Acur, toplantıda yerel seçimlerde başarıya odaklandıklarını ve bu hedefe ulaşmak için azimle çalışacaklarını belirtti. Parti olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, seçim sürecini etkili bir şekilde yönetmeyi amaçladıklarını vurguladı. Parti yöneticileri, gelecek dönemde yapılacak seçimlerde İyi Parti’nin gücünü artırmak için kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti.


Sıradaki Habere Kaydır