Sayfa Seç

Kural, kime mesaj gönderdi?

Kural, kime mesaj gönderdi?
reklâm

Yazar hakkında

16 Ağustos Pazar günü Gebze İlçe Başkanlığı için kongresini gerçekleştirmeye hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi’nde süreç hızlandı. Sosyal Medya düzenlemesinin TBMM’ye sunulmasıyla birlikte yeniden sosyal mecralara dönen partililer paylaşımlarını sürdürüyor. MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural’da sosyal medyadaki hesabından yaptığı paylaşımda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BU KURUMDA ÇALIŞIRKEN MHP ÜYESİ OLDUM”

Kural yaptığı paylaşımda, “Cehaletleri, kuyruk acıları ve egoları zirve yapıp nefs içinde boğulan bazıları yine cahillikleri ile kendilerini afişe etmekteler. Kriptolarınızla, soroscu çakma Türkçülerinizle, 7/24 Genel Başkana hakaret edenlerinizle TÜRKAV’da gösterdiğimiz mücadeleye kuyruk acısı olanlar, şimdi kafalarına yeni bir icat çıkartıp kendilerini bile inandırmışlar. Kendi zekâ ve bilgilerini, YSK’dan, Yargıtay’dan ve MHP Genel Merkezi’nden bile üstün görebilecek kadar narsist olan bu beyinlere bizzat bilgi vereyim. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Üyesi oldum, hem Genel Merkez hem Yargıtay onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Gebze Teşkilatında 2 dönem ilçe yöneticisi oldum, hem Genel Merkez hem Dernekler ve Partiler masası onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Gebze Belediye Meclis Üyesi adayı oldum, hem Genel Merkez hem Ilçe Seçim Kurulu onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken MHP Kocaeli Milletvekilli adayı oldum, hem Genel Merkez hem Yuksek Seçim Kurulu onayladı. Evet, bu kurumda çalışırken Lider Dr.Devlet BAHÇELİ tarafından MHP Gebze Ilçe Başkanı olarak görevlendirildim ve şereflendirildim”

“DÜNE KADAR EŞRAFINIZIN ÇOCUKLARININ…”

Kural açıklamasının devamında, “Düne kadar, eşrafınızın çocuklarının staj talepleri, girmek istediğiniz satınalma süreçleri için bilgi almak vb bir sürü konu nedeniyle bol bol arayıp ve hatta ziyaret ettiğiniz işyerimin kamu kurumu olduğunu o vakit mi bilmiyordunuz yoksa üstlendiğim bu görevler sırasında kahvede taş mı diziyordunuz? Cehaletinizi bir nebze eksilteyim de, bilgi sahibi olun… Kamu işçisi statüsünde olduğumdan siyasi bir engelim bulunmamaktadır. Bunu sizi yönlendirenler dâhi bilmekte ama size bile yalan söylemekteler! Keza, onlar yeri geldiğinde en yakinindakini bile satmasını güzel becerirler. Size akıl verenlerin, sizden fazlası olduğunu düşündükçe batıyorsunuz. Ne fikriniz var, ne zekânız; nefsinize ve aklı evvellere kendinizi teslim etmişsiniz.” Kural’ın bu açıklamasının ardından kongre öncesi kim ya da kimlere mesaj verdiği merak konusu oldu. Samet Kahraman

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar