Sayfa Seç

Kurt sessizliğini bozdu: “Vakit harcamayacağız”

Kurt sessizliğini bozdu: “Vakit harcamayacağız”
reklâm

Yazar hakkında

MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt MHP eski MKYK üyesi Erkan Azeri olayı ile ilgili ilk kez konuştu. Kurt “Milliyetçi-Ülkücü Hareket için hiçbir değeri olmayan kişilerle vakit harcayamayız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde MHP eski MKYK üyesi Erkan Azeri’nin bir sosyal medya paylaşımını MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt için yaptığı iddia edilmiş ve bu olayın ardından Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdulkadir Özdemir, Azeri’nin evine gidince bir arbede yaşanmıştı. Yaşanan olayın ardından MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Kurt yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kıymetli dava arkadaşlarım;

Göreve geldiğimiz günden itibaren gösterdiğimiz büyük mücadele ve gördüğümüz yüksek teveccühe gölge düşürmek isteyen Milliyetçi-Ülkücü Hareket için hiçbir değeri olmayan kişilerle vakit harcayamayız. Ülküdaşlarımdan isteğim Liderimiz Devlet Bahçeli’nin bizzat imzası ve güveni ile göreve gelen bizlerle birlikte her zamankinden daha fazla ülkemiz, milletimiz ve partimiz için çalışmalarıdır. Kavgaya değil kucaklaşmaya, kutuplaşmaya değil kardeşliğe ihtiyacımız vardır. Fitne kazısı yapanlara sırtımız dönük, kapımız örtüktür.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!