Sayfa Seç

MHP Çayırova, Refah’ı ağırladı

MHP Çayırova, Refah’ı ağırladı
reklâm

Yazar hakkında

MHP ilçe binasında gerçekleşen ziyarette, Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez ve yönetimini, MHP ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban ve yönetimi karşıladı.

ORTAK PAYDADA BULUŞMALIYIZ

Son kongrede tekrar MHP Çayırova ilçe başkanı seçilen Yunus Emre Düzdaban’a hayırlı olsun dileklerini ileten Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, daha güzel bir Çayırova için ortak paydalarda buluşmalıyız ifadelerini kullandı.

Yaşanabilir bir Çayırova için tüm kapıları çalmaya devam edeceğini belirten Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, Çayırovamız için ortak akılla hareket edilmeli fikriyle başlattığımız ziyaretlerimize, CHP Çayırova ilçe teşkilatını ziyaret ederek başladık ve bu kapsamda ilçemizde ki tüm siyasi partileri ziyaret edeceğiz, çünkü gelişmeyi ve ilerlemeyi ancak ve ancak ortak akılla sağlayabiliriz dedi.

PROJELERİNDEN BAHSETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban’a, partisinin hazırlamış olduğu ‘milli kaynaklar paketi-1’ kitabını hediye eden Dönmez; ‘’15 farklı projemizin yer aldığı milli kaynaklar paketi kitabımız tamamen yerli ve milli projelerden oluşmaktadır. Bu projelerimizle 1 yılda milletimizin hizmetine 150 milyar dolar sunmaya hazırız’’ ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban, Aykan Dönmez ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar