MHP seçime hazır!

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, yerel seçimlere dair değerlendirmelerde bulundu. Gebze Teşkilatı olarak seçimlere hazır olduklarını ifade eden Taşdemir, Ar-Ge komisyonunun çalışmalarını bitirdiğini ve projelerin hazırlandığını bildirdi.

MHP seçime hazır!
28 Ağustos 2018 Salı 13:57

MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, yerel seçim sürecine dair değerlendirmelerde bulundu. MHP’nin yerel seçim izleyeceği yol haritası noktasında açıklamalar yapan Taşdemir,” Yerel yönetimlerin etkin gücünü en üretken biçimde kullanarak Türkiye’yi ve Gebzemizi çağdaş, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kent vizyonuna ulaşmayı hedef olarak belirledik. MHP’nin yerel yönetimleri; en ücra köşedeki vatandaş ile iletişim halinde olan, ihtiyaç ve sorunlarından haberdar olan, vatandaş memnuniyetini ve hayat kalitesinin yükseltilmesini ülkü edinen hizmet kurumları olacaktır. Liderimizin Yerel Yönetimlerde ilke olarak belirlediği Dokuz ilkemiz öncelikli olacaktır.  “Milliyetçilik, Çalışkanlık, Adalet, Dürüstlük, Çağdaşlık, Kalkınmacılık, Katılımcılık, Rekabetçilik ve Şeffaflık” şeklinde sıralanan 9 ilkemiz, Makyajcı, rantçı ve ihale talanına dayalı belediyecilik alanına meydan okuyacaktır, kentin kaynaklarının, kent insanlarına yönelik harcandığı, sosyal, kültürel, ekonomik ve bilimsel alanda üretimi teşvik eden bir anlayışın hakim kılınacaktır, kentimizde ve ülkemizde her türlü doğal zenginliği koruyarak, yaparken bozmayarak bütüncül bir belediyecilik anlayışı izleyeceğiz.

ÜRETKEN BELEDİYECİLİK

Tüm Belediyelerimiz iftihar kaynağı olmuş ve Ülkücü Hareketin gurur vesilesi olmuşlardır.

Milliyetçi Ülkücü Harekete Belediyeyi teslim eden hiç bir Kent pişman olmamış aksine mutlu huzurlu olmuştur. “Küçük akıllı dokunuşla büyük işler başaran belediyecilik” ve “Üretken Belediyecilik”in temel anlayışımız olacak, “Ayrıştıran değil, birleştiren; Devletle vatandaşı buluşturan; Kentle kentliyi buluşturan; Planlama ile uygulamayı birleştiren; İşle aşı birleştiren; Hizmet ile toplumsal faydayı birleştiren; Geçmiş ile geleceği buluşturan; Estetikle doğallığı birleştiren, Dürüstlükle çalışkanlığı birleştiren ; Aile ile konutu birleştiren; Afete karşı tedbir üreten; Kenti sağlıklı çevre ile buluşturan; Üretici ile pazarı bir araya getiren; Teknoloji ve yenilikçiliği getiren; Hayatla eğitimi birleştiren; Kenti ile bilim ve sanatı buluşturan; Kentleri engelsizleştiren; Dayanışma ve huzuru sağlayan belediyecilik.”anlayışımız olacaktır.

GEBZE’DE AR-GE ÇALIŞMASI YAPILACAK

İlerleyen günlerde Liderimiz, MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey ve MYK Üyelerimiz ; Yerel Seçim Sürecini MYK’da ele alarak Yerel Seçim Parti politikalarımızı belirleyip Teşkilatlarımıza gerekli talimat ve bilgilendirmeleri yapacaklardır.

Bu doğrultuda da Biz MHP Gebze İlçe Başkanlığı olarak Yerel Seçim hazırlıklarımız son halini alacaktır.  MHP Gebze İlçe Başkanlığı olarak Arge Komisyonumuz Öncülüğünde Gebze’nin öncelikleri ve eksikleri noktasında Arge çalışmalarımız bitti, bu doğrultuda projeler hazırlandı. Mahalle Muhtarlarımıza ziyaretler yapıp son eksikliklerimizi giderecek ve Yerel Seçim için hazır olacağız.

SEÇİMLERE HAZIRIZ

Aday belirleme çalışmalarımız devam etmektedir, ilerleyen zamanlarda da Adaylarımız Kamuoyu ile paylaşılacaktır. Teşkilat olarak Yerel Seçim Sürecine hazırız, olası bir erken Yerel Seçim için bile hazırlıklarımız tamamlandı.  Sandık Görevlilerimiz, Okul Sorumlularımız ve tüm Birimlerimiz şu an itibari ile Seçimlere hazırdır.  Tüm Yerel Seçim hazırlıklarımız Liderimizin ve Parti politikalarımızın hassasiyetleri doğrultusunda devam etmektedir.  MHP gelecek Gebze güzelleşecek sloganı ile Yerel Seçim çalışması yapacağız. 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.