Sayfa Seç

MHP’den Gebze çıkarması

MHP’den Gebze çıkarması
reklâm

Yazar hakkında

Yunus Emre Kurt’un il başkanlığına atanmasıyla birlikte hareketliliğin yaşandığı MHP’de saha çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.

MHP Gebze İlçe başkanı Bülent Özdemir ile uyum içerisinde çalışmaları ile dikkat çeken MHP Kocaeli İl başkanı Yunus Emre Kurt, Gebze kamyoncular garajını ziyaret ederek esnafın dertlerini dinledi. MHP’li heyet ayrıca gün boyunca da Gebze’de ziyaretler gerçekleştirdi.

Kamyoncular garajı ziyaretinde İl başkanı Yunus Emre Kurt’un yanı sıra ilçe Başkanı Bülent Özdemir, il ve ilçe yönetiminde yer alan partililerde yer aldı. 

KAMYONCU ESNAFIN SORUNLARI DİNLENDİ

Ziyaret ile ilgili olarak MHP Gebze ilçe teşkilatından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “MHP Kocaeli İl Başkanımız Sayın Yunus Emre Kurt, MHP Gebze İlçe Başkanımız Sayın Bülent Özdemir ve İl İlçe Yöneticilerimiz, Gebze Kamyoncular Garajında Kamyoncu Esnafımızın sorunlarını ve taleplerini dinlediler.”

YORULMADAN YÜRÜYECEĞİZ

MHP’de ki saha çalışmaları ile ilgili olarak yapılan paylaşımda ise şu ifadelere yer verildi;  “MHP Kocaeli İl Başkanımız Sayın Yunus Emre Kurt, MHP Gebze İlçe Başkanımız Sayın Bülent Özdemir ve İl İlçe Yöneticilerimiz Gebze Sokaklarında Hemşerilerimiz ve Esnaflarımız ile sohbet ettiler.

Gitmedik sokak, Çalmadık kapı, Sıkılmadık El kalmayıncaya dek yorulmadan yürüyeceğiz.”

Evren KIZILTAŞ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!