Sayfa Seç

Muhalif il başkanları buluştu

Muhalif il başkanları buluştu
reklâm

Yazar hakkında

Muhalefetin il başkanları bugün Otel Asya’da bir araya geldi. Toplantıya CHP, Saadet Partisi, İYİ Parti, Demokrat Parti ve Gelecek Partisi İl Başkanları katıldı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada belirli aralıklarla il başkanlarının bir araya geleceği belirtildi.

Toplantıya CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, Saadet Partisi İl Başkanı Zafer Mutlu, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Gelecek Partisi İl Başkanı Serap Çakır katılım sağladı. DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç’un da davetli olduğu toplantıya genel merkezde düzenlenen il başkanları toplantısı nedeniyle katılamadığı öğrenildi. Toplantıda kent ve gündem ile ilgili konuların konuşulacağı öğrenildi.

“BELİRLİ ARALIKLARLA BİR ARAYA GELECEĞİZ”

Toplantı sonrası açıklama yapan CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, “Kocaeli ve ülke gündemini değerlendirdiğimiz bir toplantı oldu. Onun dışında bir şey yok. İrtibat halinde olacağız. Bundan sonra belirli aralıklarla bir araya geleceğiz” dedi.

AYNI GÜN CUMHUR İTTİFAKI BULUŞUYOR

Bir diğer yandan hatırlanacağı üzere darbe girişiminin ardından ilimizde iktidar ve muhalefet partilerinin il başkanları bir araya gelerek ortak bir masa kurmuş; bir süre haftalık toplantılar gerçekleştirmişti. Aynı gün MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt’un ev sahipliğinde Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in bir araya geleceği toplantı düzenlenmesi ise dikkat çekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar