Sayfa Seç

Osmanoğlu, ‘’Ülkenin umudu Gelecek Partisi’’

Osmanoğlu, ‘’Ülkenin umudu Gelecek Partisi’’
reklâm

Yazar hakkında

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu ve yönetimi, partinin yeni ilçe başkanlığında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Toplantıya Gelecek Partisi Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Fatih Şıkoğlu ve Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kaan Demirci de katıldı.

‘’COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİRDİK’’

Gerçekleştirilen toplantıda açıklamalarda bulunan Müslüm Osmanoğlu, “1 Kasım 2020’de gerçekleştirdiğimiz olağan kurultayı değerlendirmek için bir aradayız. 44 il 500’den fazla ilçede örgütlendik ve birinci olağan kurultayımızı büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Kurultayın atmosferi bizleri çok heyecanlandırdı. Genel başkanımızın konuşması sonrasında salondaki umudu gördük. Demek ki ülkenin umudu Gelecek Partisi. Ülkede mağduriyet yaşayanların sesi olduk. Yolsuzlukla mücadele edilecek, dış politikada bütün dünyaya entegre bir çalışma yürütülecek, asgari ücretliden vergi alınmayacak, adaleti yeniden inşa edeceğiz. Güçlendirilmiş parlementer sistemi genel başkanımız 9 Kasım’da açıklayacak.

“CESUR BİR KADROYLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ’’

 Kurultay çalışmalarına Gebze’den 15 kişi katıldık. Kocaeli’nde partimizin kurucularından olan Doğan Demir’in parti yönetimine bulunması bizim için ayrı bir mutluluk oldu. Sloganımıza yakışan bir kurultay gerçekleştirdik. Gebze’de ve bölgede cesur bir kadroyla yolumuza devam ediyoruz. Karanlığı Gelecek Partisi aydınlatacak. Gebze’de 700’e yakın bir üyemiz var. 41 günde 5000 üye hedefimizi sadece Gebze olarak geçeceğiz. Serap başkanımızı hem biz hem de Ankara’da çok önemsiyor. Serap hanım mutlaka genel merkezde görev alacaktır. Serap hanımın biz de Ankara’da bulunmasından yanayız. Doğan Demir’in ve İl Başkanımız Ömer Faruk Başaran’ın bu konularda girişimleri var. Bugün bir seçim kararı alınırsa çalışmalarımıza daha çok hız katacağız. Olası bir seçime Gebze olarak çok hızlı bir şekilde hazırlanırız. Gebze Belediyesi geldiği günden bu yana çok bir şey yaptığını görmüyoruz. Gebze’nin en büyük sorunu trafik sorunudur demiş belediye başkanı. Gebze’nin sadece trafik değil birçok sorunu var ve biz bunları yakın zamanda duyurup çalışmalarda bulunacağız” açıklamalarında bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar