Sayfa Seç

Recep Kaya hızlı başladı!

Recep Kaya hızlı başladı!
reklâm

Yazar hakkında

20 Eylül’de gerçekleştirilen AK Parti Gebze İlçe Kongresi’nde ilçe başkanı seçilen Recep Kaya, mazbatasını alır almaz sahaya indi. Gebze’de sokak sokak ziyaretler düzenleyerek çalışmalarına başlayan Kaya, hızlı bir şekilde göreve başladı. Herkesi kucaklayan siyaset anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Kaya’nın sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmaya başlayarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

AYAR’A ZİYARET

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ile birlikte Gebze’de ziyaretler gerçekleştiren İlçe Başkanı Recep Kaya, partinin eski milletvekillerinden Eyüp Ayar’ı iş yerinde ziyaret etti. Burada Ayar ile görüşen heyet, istişarelerde bulundu. Milletvekili Yaman ile İlçe Başkanı Kaya beraberindeki heyetle birlikte gün boyu ilçede ziyaretlerini sürdürdü.

SAHAYI VE GÜNDEMİ ES GEÇMİYOR

Saha çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştirirken, gündemi de yakından takip eden İlçe Başkanı Recep Kaya son olarak Azerbaycan’la ilgili açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Kaya, “Azerbaycan yalnız değildir. Ermenistan’ın saldırısı sonucu şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bizim kardeşliğimiz sınır tanımaz bunun hesabı en ağır şekilde sorulacaktır” ifadelerini kullandı. Samet Kahraman

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!