Sayfa Seç

Saadet Partisi Kadın Kollarından e-divan!

Saadet Partisi Kadın Kollarından e-divan!
reklâm

Yazar hakkında

Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk’ün de katıldığı toplantının açılış konuşmasını İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün yaptı.

EN BÜYÜK MOTİVASYON KAYNAĞI

İlçelerin icra ettiği bazı toplantılara katılarak, çalışmaların takip edildiğini ifade eden Reyhan Şengül, ‘’ Toplantı ve raporlar göstermektedir ki, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmayı vecibe bilmek, Saadet Partililerin en büyük motivasyon kaynağı. Teknolojinin avantajlı yönünden istifade ederek Kadın Kolları Başkanımız Sayın Ebru Asiltürk’le buluştuğumuz bu e-İl divan toplantısına Kocaeli Kadın Kolları Teşkilatları ve misafirlerimize katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunarım. Nice güzel, faydalı programlarda buluşmak üzere.’’ Şeklinde konuştu.

BU SÜRECE ŞAŞIRMAYAN TEK TOPLULUĞUZ

Ardından Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk, koronavirüs salgını sürecine dair önemli konulara değinerek, ‘’Milli görüşçüler olarak yaşadığımız bu sürece şaşırmayan tek topluluğuz. Çünkü Milli Görüşçüler; sistemin kodlarını çözmüş, virüse dair tüm spekülasyonları, tüm tespitleri dünyayı yöneten egemenlerin yaptığı çalışmalar dâhilinde değerlendirip, ama tüm bunlara takılmayıp kendi vazifesini yapan insanlardır. Vazifesi, hakkı ve adaleti yeryüzünde tesis etmek için mücadele etmektir. Başka hiçbir vazifesi yoktur. Bugün de bu idrakle bu toplantıyı gerçekleştiriyorsunuz, tebrik ve teşekkür ediyorum.

SİSTEMİ SORGULAMAYA BAŞLADIK

Kurulmuş, hazırlanmış, hareket alanımız sınırlandırılmış bir dünya sistemi içeresindeyiz. Sistemin adı, kapitalizm. Kişiyi daha çok tüketmeye sevk eden, tükettikçe mutlu olacaksın mesajı veren ve tüketebilmesi için de çok çalışması gerektiğini kişiye empoze eden bir sistemdir. Koronavirüs salgını ile birlikte, insanın tüm fıtri özelliklerini göz ardı eden bu sistemi sorgulamaya başladık. Bugüne kadar nelerle meşgul olduğumuzu, bunların bize faydasını sorguluyoruz. İlişkilerimizi sorguluyoruz. İhmal ettiğimiz arkadaşlarımız, komşularımız, akrabalarımız ve büyüklerimizle olan ilişkilerimizi gözden geçirme imkânı bulduk.  Saadet Partisi olarak sürecin en başından itibaren fiili olarak bir araya gelememenin üstesinden gelerek çalışmalarımızı video konferans yöntemleriyle online olarak gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemin dezavantajları olduğu gibi avantajları da var. Evimizdeyiz fakat oturduğumuz yerde uzaklar yakın oluyor. Fiili olarak bugüne kadar bir araya gelemediklerimizle de bu imkânlarla bir araya geliyoruz.’’ İfadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen online divan toplantısında; Türkiye özelinde neler yapılabilir, gıda güvenliği, tarımın cazip hale getirilmesi gibi konular görüşüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar