Sayfa Seç

Tarhan: “İnce iyi CHP’lidir”

Tarhan: “İnce iyi CHP’lidir”
reklâm

Yazar hakkında

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Muharrem İnce, “Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar.” İnce’nin bu açıklaması parti kurma konusunda “nabız yokluyor” olarak yorumlandı.

DOĞRU AÇIKLAMAYI YAPMIŞTIR

CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, İnce’nin parti kurması hakkında “Muharrem İnce’nin kendisi doğru açıklamayı yapmıştır. Bizim bir şey söylememiz doğru değil. Bizim partimizde herkese yer var” dedi.

MUHARREM İNCE İYİ BİR CHP’LİDİR

Kocaeli Milletvekili ve PM Üyesi Tahsin Tarhan ise yaptığı açıklamada, “Muharrem İnce iyi bir CHP’lidir. Siyasette de CHP’de var olmuştur. Partide uzun süre milletvekilliği yaptı, il başkanlığı yaptı. En son Cumhurbaşkanı adayı oldu. CHP’nin iktidara gittiği bu süreçte, halktan yeni bir parti kurulması yönünde talep olmadığını düşünüyorum. Bunun CHP’yi bölme adına gündeme getirildiğini ön görüyorum. Muharrem İnce’nin böyle bir hata yapacağını hiç sanmıyorum” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar