Sayfa Seç

Ünlü; ‘’Vatandaşın kafasını karıştırmak için…’’

Ünlü; ‘’Vatandaşın kafasını karıştırmak için…’’
reklâm

Yazar hakkında

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü gerçekleştirdiği basın açıklamasında; “Türkiye Cumhuriyeti’nin 97’nci Kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Cumhuriyetimiz sonsuza kadar korunup kollanacaktır. Son zamanlarda Müslümanlara ve yüce dinimize yönelik Fransa’da sergilenen hayasız ambargolar hepimizi derinden yaralamaktadır. Ali melekelerini hepten kaybetmiş Macron’un kafa yoracağı başka işi, başka meşgalesi yok mudur? Bu siyasi şizofren ne hakla İslam’ı yapılandırmayı hedef olarak belirlemiştir. Biliyor ve iman ediyoruz ki kıyamete kadar geçerli olan tek din İslam’dır. Dinin sahibi Allah’tır, peki Macron’un sahibi kimdir?’’ifadelerini kullandı

 “BÜYÜK BİR SKANDALA İMZA ATMIŞ DEMEKTİR”

Dün Hatay’da meydana gelen patlama ile ilgili açıklamalarda bulunan Ünlü, ‘’Hatay’da meydana gelen olay oldukça düşündürücüdür. Güvenlik güçlerimizin emniyet kontrol noktasında şüphelendiği iki teröristten birinin takibi sırasında şiddetli bir patlama vuku bulmuştur. Anlaşılmaktadır ki kokuşmuş bedenine bomba saran hain kendini patlatmış, yeni bir canlı bomba vakası yaşanmıştır. ABD’nin vatandaşlarına güvenlik uyarısında bulunmasından sonra bu terör olayının yaşanması kuşkularımızı daha da yoğunlaştırmıştır. ABD eğer sahip olduğu bilgileri ülkemizle paylaşmadıysa büyük bir skandala imza atmış demektir.’’ şeklinde konuştu.

“BİR GÜN SİZE DE GELEBİLİRİZ”

Saha çalışmalarına hızla devam ettiklerini belirten MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, ‘’Geçen hafta Gebze ve Kandıra bölgelerinde yaptığımız programın ardından bu hafta Dilovası eğitim kurumları, Gölcük bürokrasi ziyaretleri ve Cuma günü akşamında en az 15 bin kişiye dokunduğumuz Kocaeli’nin her bölgesinde saha programı yapacağız. Hep söylüyorum bir gün size de gelebiliriz diye. MHP vatandaşın probleminin olduğu her yerde var olmaya devam edeceğiz. MHP planlı olarak sahada olmaya devam edecektir.” Açıklamalarında bulundu.

‘’BU BİLE SAYGI DUYMAMIZIN BİR SEBEBİDİR’’

 Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu’nun Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saadettin Hülagü’yü eleştirmesi hakkında açıklamalarda bulunan Ünlü, “Kocaeli Üniversitesi bizim bir değerimizdir. Hiç siyasete bulaşmamış bir isim olan Prof. Dr. Sadettin Hülagü ile ilgili böyle bir açıklama yapılmasını doğru bulmuyoruz. Bu yalan beyanlar abesle iştigaldir. Sadettin Hülagü cumhurbaşkanımızın doktorudur. Bu bile saygı duymamızın bir sebebidir. Kendi teşkilatlarındaki konuyu kapatmak adına Kocaeli Üniversitesi’ndeki mücadeleyi yok saymak yanlıştır. Kocaeli Üniversitesi’nin haklarını koruruz” dedi.

“VATANDAŞIN KAFASINI KARIŞTIRIYORLAR”

Uzun süredir gündemde olan Gebze’nin ve İzmit’in il olması konusunda açıklamalarda bulunan Ünlü, CHP Milletvekili Tahsin Tarhan’ın “Gebze ve İzmit büyükşehir olmalı” söylemini de değerlendirerek, “CHP’lilerde son günlerde bir hastalık var. Nedense popülist siyaset yapma anlamında birbirleri ile yarışıyorlar. Bu durum Tahsin Bey de olduğu gibi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’te de var. Bunların hiçbir yere gelmeyeceğini önümüzdeki süreçte herkes görecek. Hem İzmit’in hem Gebze’nin büyükşehir olması anlamında popülist siyaset yaparak insanların kafalarını karıştırmak, bunların kafalarının arkasındaki zihniyetin tecellisidir. Bugün koronavirüs ile verilen mücadelede ve birçok yerde verilen mücadele ile yorum yapmazlar, gelirler vatandaşın kafasını karıştırmak için orası büyükşehir olsun, burası büyükşehir olsun gibi sırf popülist siyaset yapmak adına yaptığı çıkışlar onların kurtuluşlarına çare olmayacaktır diyorum.” açıklamalarında bulundu. Ceyda ÖZER

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar