Sayfa Seç

‘Vatandaş ne diyor?’

‘Vatandaş ne diyor?’
reklâm

Yazar hakkında

Önceki ziyaretleri sırasında Muhtarların Pandemi dolayısıyla yaşadıkları zorluklar ve genel sıkıntıları üzerine yazılı açıklamalarda bulunan Aksu, bu hafta ki Muhtar ziyaretlerinde ‘hizmet üreten her kademenin verimli olabilmesi için iş paylaşımının yapılması gerektiğine vurgu yaptı’

İŞ YÜKÜ PAYLAŞILMALI

İl yöneticisi Necati Korkmaz, ilçe yöneticileri Battal Öztürk ve Talha Acarlıoğlu’nun eşlik ettiği ziyaretlerde Konuşan Aksu ‘Siyaset yönetmektir ve yönetenlerin ana vazifesi vatandaşa verimli ve adil hizmet sunmasıdır. Genel ve yerelde ki karşılaştığımız yönetimsel sıkıntılara ek olarak bu ziyaretlerimizde görüyoruz ki yerel yönetimlerin vazgeçilmez unsuru olan Muhtarlık kurumları da pandemiden kaynaklı iş yoğunluğunun gerek Belediye gerekse diğer kurumlar tarafından adil iş paylaşımı yapılmadığı için verimli hizmet üretemez hale gelmiştir. Başta Çayırova Belediyesi olmak üzere diğer kurumlarda bu Pandemiden dolayı muhtarlara yüklenen ekstra yoğun iş yükünü paylaşarak vatandaşın sağlıklı hizmet alabilmesini sağlamalıdır’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Aksu, yaptığı yazılı açıklamanın sonunda yıllardır ilçemizin kronik sorunu olan Sazlıdere bölgesi içinde açıklamalarda bulundu. ‘Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Sazlıdere bölgesinde incelemelerde bulunmuş ve bölgedeki sorunların vatandaşın lehine şekilde hızlıca çözüme kavuşturulacağı yönünde açıklamalarda bulunmuş. Bu gelişmeler uzun yıllardır Sazlıdere’nin sorunları için mücadele veren ve girişimlerde bulunan Saadet Partisi olarak bizleri mutlu etmiştir. Sayın Büyükakın’a teşekkürlerimizi iletiyoruz ve verilen vaatlerin takipçisi olacağımızı belirtirken aynı şekilde ilçemizin bir diğer kronik sorunu olan Emek ve İnönü Mahallesi kentsel dönüşüm meselesininde bölge halkının hak mağduriyetlerinin giderilecek şekilde biran önce çözüme kavuşturulması gerekir’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar