Anasayfa > Spor  >  Başkan Çiftçi’den amatör spora destek

Başkan Çiftçi’den amatör spora destek


Çayırova Belediyesi, amatör spor kulüplerine destek olmaya devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimi için belediyenin tüm imkanlarını seferber eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağladı.


Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen malzeme desteği törenine Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Çayırova amatör spor kulüpleri başkanları, muhtarlar, çok sayıda sporcu ve veliler katılım sağladı. Malzeme desteği programı ilk olarak Çayırova Belediyesi’nin spor yatırımlarını içeren sinevizyon gösterimiyle başladı. Programda kürsüye çıkan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Aydın, “Bizlerin işlerini kolaylaştıran, bizleri spor yapmaya teşvik eden, sportif noktada önümüzü açan, sporcunun ve sporun dostu ve bu kadar gencin spor abisi başkanımıza teşekkür ediyorum.

İLÇEYE SPOR LİSESİ GELECEK

Bundan 20 sene öncesinde spor salonu yoktu. Futbol sahalarımız yoktu, bugün ilçeye spor lisesi gelecek. Belediyemiz bu kadar gencin branş alanında eğitim alabileceği bir okul inşa ediyor. Bunun yanı sıra 9 branşın aynı anda antrenman yapacağı bir spor salonu hayaldi onu da Bünyamin başkanımız gerçekleştirdi. Bugün havuzumuz var, spor sahalarımız var. Spor malzemelerimiz dört dörtlük. Bu hizmetlerle dertlenmek, bu kadar kolay değil. Sizlere dokunan bir belediye başkanı var. Başkanım iyi ki varsınız. İyi ki Çayırova’da böyle hizmetler yapıyorsunuz. Amatör sporun abisi başkanımıza teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum” dedi.


Sıradaki Habere Kaydır