Anasayfa > Spor  >  Çayırovaspor, Şampiyonluk Kupasıyla Çayırova Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Çayırovaspor, Şampiyonluk Kupasıyla Çayırova Belediyesi’ni Ziyaret EttiÇayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Süper Amatör Lig’den şampiyon olarak ayrılan ve Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Çayırovaspor takımını ağırladı. Başarılı takım, şampiyonluk kupasıyla birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Başkan Çiftçi, ziyarette yaptığı konuşmada, “Hepinizi tebrik ediyorum. Güzel bir başarı oldu. Birçok branşta mücadele ediyoruz, futbolda da BAL ligine çıktık. Geldiğiniz için sağ olun. Biz meseleye spor yapma penceresinden bakıyoruz. Sporu önemsiyoruz. Çayırova’mızı spor şehri yapalım diye birçok çalışma yaptık. Bu işi şampiyonlukla taçlandırmak çok güzel ama önemli olan sporu sevdirmek. Her bir kardeşimiz, vatandaşımız ilgi duyduğu branşta spor yapsın diye bu çalışmaları yapıyoruz. Daha güçlü şekilde yola devam. Önemli olan sizlerin mücadelesi. İnşallah önümüzdeki sezon daha güçlü bir şekilde yola devam ederiz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızdayız. Bu başarınızla bizi mutlu ettiniz, teşekkürler, sağ olun var olun. İkinci spor salonunu da ilçeye kazandırıyoruz. Spor alanındaki bu başarılarınız bu yatırımların ilçemize gelmesini sağlıyor. Sizin başarılarınız sporu çocuklarımıza sevdirmemizi sağlıyor.” ifadelerini kullandı.

Çayırovaspor Kulübü Başkanı Muammer Aydın da, Başkan Çiftçi’ye desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaret, anı fotoğrafı çekimiyle son buldu. Bu ziyaret, Çayırova’nın spor alanında nasıl bir ivme kazandığını ve sporun toplum üzerindeki olumlu etkilerini bir kez daha gözler önüne serdi.


Sıradaki Habere Kaydır