Darıca G.B’nin rakibi Sapanca Gençlikspor


Temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nin de katıldığı Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu Kura Çekimi TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapıldı.


Temsilcimiz 1.Turda 3.Lig 2.Grup ekiplerinden Sapanca Gençlikspor’la eşleşti. Darıca G.B, tek maç eleme usulüne göre oynanacak olan Ziraat Kupası 1.Tur maçını deplasmanda oynayacak.

1.TURDA 62 TAKIM MÜCADELE EDECEK
Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez tarafından yapılan kura çekimine TFF Lig Yönetimi Direktörü Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın eşlik etti. Kura çekim töreninde kulüp başkanları ve temsilcileri de yer aldı. Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme turu müsabakalarına, Ön Eleme Turu maçları sonucu tur atlayan 14 Bölgesel Amatör Lig (BAL) ve TFF 3. Lig’den 48 olmak üzere toplam 62 takım katıldı. Temsilcimiz 1.Turda tur atlayarak adını bir üst tura çıkan 31 takım arasına yazdırmak isteyecek. Müsabakalar tek maç eleme usulüne göre 26, 27 ve 28 Eylül tarihlerinde oynanacak.

Tunay Gürlek
Sıradaki Habere Kaydır