Anasayfa > Spor  >  Gebze’de Off-Road Festivali Heyecanı Başlıyor

Gebze’de Off-Road Festivali Heyecanı BaşlıyorGebze Belediyesi’nin düzenlediği ve macera tutkunlarını bir araya getiren 2. Gebze Off-Road Festivali, 01-02 Haziran 2024 tarihlerinde Denizli Mahallesi’nde gerçekleşecek. Motor sporlarına ilgi duyanlar için önemli bir etkinlik olan bu festival, off-road severlere unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

Etkinlik Detayları ve Katılımcı Bilgileri

Gebze’de ikinci kez düzenlenecek olan Off-Road Festivali, zorlu parkurlar ve çamur dolu pistlerle katılımcılara heyecan dolu anlar yaşatacak. Festival, off-road araç sahiplerine ve seyircilere, araçların limitlerini zorladığı bir ortamda buluşma fırsatı sunuyor.

Festivalde, Ada Niva Gebze Team ve Soft Road Outdoor gibi önde gelen off-road ekipleri de yer alacak. Etkinlik alanında, off-road tutkunları araçlarının performansını sergileme şansı bulacaklar.

Gebze Belediyesi, tüm off-road severleri ve macera tutkunlarını bu özel etkinliğe davet ediyor. İki gün sürecek olan festival, motor sporlarının heyecanını Gebze’nin doğal güzellikleriyle birleştirecek.


Sıradaki Habere Kaydır