Sayfa Seç

Geleceğin Yıldızları Altınordu Gebze’de yetişiyor

Geleceğin Yıldızları Altınordu Gebze’de yetişiyor
reklâm

Yazar hakkında

Pandemiden sonra kaldığı yerden çalışmalarına start veren Altınordu Gebze geçtiğimiz hafta bölgenin UEFA B diplomalı üst düzey Antrenörü Evren Aydın’la kadrosunu güçlendirmişti. Çalışmalarını hafta sonu Beylikbağı Beybod halı sahada sürdüren Altınordu Gebze, yarışmacı takımlarıyla Salı ve Perşembe günleri Darıca Nene Hatun stadında çalışıyor.

9-10,11,12 ve 13 yaş gruplarından oluşan yarışmacı takımlar büyük sahada idman ve maç oynama deneyimi kazanıyor. Son 2 yılda önemli bir sayıya ulaşan Altınordu Gebze yarışmacı takımlarıyla zirveye oynarken en önemli hedefi Altınordu’ya ve Türk Futboluna yeni yıldızlar kazandırmak.

ÖNCE İYİ BİREY

Yeni dönem kayıtlarının başladığını ifade eden Altınordu Gebze Futbol Okulu Sorumlusu Güven Çağlayan, “ çok değerli bir armayı temsil ediyoruz. Biz sadece futbol eğitimi vermiyoruz. Önce iyi birey sonra iyi vatandaş daha sonra da iyi futbolcu olsun diyoruz. Gebze, Darıca, Çayırova, Dilovası bölgelerinden aramıza katılan çok sayıda sporcularımız var. Yolumuza güçlü bir şekilde büyüyerek devam ediyoruz. 5-14 yaş arası aramıza katılmak isteyen veli ve sporcularımızı bekliyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar