Sayfa Seç

“Her şeye, herkese rağmen!”

“Her şeye, herkese rağmen!”
reklâm

Yazar hakkında

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi : “Yönetimimizin göreve geldiği ilk sezonda, Küllerimizden Doğuyoruz, ikinci sezonda Kaybettiğinde Değil Vazgeçtiğinde Yenilirsin’den sonra bu sezon ki mottomuz Her şeye, Herkese Rağmen! Bizzat başkanımız Sayın Arif Gülen’in belirlediği sezon mottolarımızın her biri içinde önemli mesajları barındırmakta ve takımımızın motivasyonu olmaktadır.  Kulübümüz, ilk sezon kapanmak üzereyken ‘Küllerinden Doğarak’ yeniden canlanmış, transfer tahtasını açmış, borçlarını ödeyerek kurumsal bir yönetime kavuşmuştur. İkinci sezon; genç, altyapısına önem veren, kolej takımı havasında başarılı olan ve bunu gerek federasyon gerekse tüm spor kamuoyuna kabul ettiren bir takım haline gelerek mücadeleci ruhunu takımın vizyonu haline getirmiş;  kaybetmenin ancak vazgeçersen önem kazandığını düstur edinmiştir.

KİMLERE VE NELERE RAĞMEN?

“Bu sezon her şeye, herkese rağmen mottomuz oldukça manidar ve önemlidir. Peki, kim bu her şey ve nedir bu herkes? Başkanımız burada neyin mesajını vermek istiyor? Kendisinin sözleriyle aktaralım. Arif Gülen’in kulübü almasından bu yana yüzüne gülüp el pençe divan duran arkasından başarılı olmasın diye her türlü tefrika yapanlara rağmen. İlçe Belediye Başkanımız Sayın Muzaffer Bıyık’a “Bu kulüp Arif Gülen’in Anonim Şirketi, yardımcı olmayalım” deyip yine aynı kişilerin Muzaffer Başkan’ın kulübe yardım etmesi gerektiğini yüzü kızarmadan Arif Başkanımıza söyleyen ikiyüzlü riyakârlara rağmen… İlçe Belediye Başkanımızla doğru, dürüst, olması gereken, şeffaf, tüyü bitmemiş yetimin hakkını gözeten Kulüp ve Belediye ilişkisini çekemeyen ve bozmaya çalışanlara rağmen… üç yıldır bizleri maalesef yok sayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne Rağmen…

 GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ

Bizleri sahada yanlış kararları ile sıkıntıya sokacağını düşündüğümüz ve üstümüze oynamaya çalışan hakem furyasına rağmen… Darıca Gençlerbirliği armasına ve markasına alternatif üretmeye çalışan zavallılara rağmen… tüm ekonomik krizlere, pandemiye, olumsuzluklara ve her türlü düşmanlıklara rağmen… gümbür gümbür aslanlar gibi geliyoruz ve hiçbir yere gitmiyoruz! Biz samimi olan herkes ve tüm Darıca’mızla büyük bir aileyiz”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar