Anasayfa > Spor  >  Sinem Erdoğan, Milli Takım Formasını Garantiledi

Sinem Erdoğan, Milli Takım Formasını GarantilediÇayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü sporcusu Sinem Erdoğan, Konya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda birinci olarak, Ağustos ayında Macaristan’da gerçekleşecek Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda ay-yıldızlı formayı giymeyi garantiledi.

Büyük Gurur: Sinem Erdoğan

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü Kick Boks sporcusu Sinem Erdoğan, başarılarına bir yenisini daha ekledi. 1-9 Temmuz tarihleri arasında Konya’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na katılan Sinem, +70 KG Full Contact stilinde Türkiye Şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı. Bu zaferiyle birlikte Sinem Erdoğan, Ağustos ayında Macaristan’da düzenlenecek Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını kazandı.

Hayallerine Kavuştu

Sinem Erdoğan’ın bu başarısı Çayırova’da büyük sevinç yarattı. En büyük hayalinin milli forma olduğunu belirten Sinem Erdoğan, genç yaşta bu hayalini gerçekleştirdi. Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü’nde Kick Boks’a başlayan ve kısa sürede büyük dereceler elde eden Sinem’in başarısı ilçede takdirle karşılandı. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, yaptığı açıklamada, “Şampiyon Sinem Erdoğan’ı ve antrenörünü tebrik ediyor, milli takım forması altında da başarılarının devamını diliyorum” dedi.


Sıradaki Habere Kaydır