Sayfa Seç

Transfer Tahtası krizi kapıda!

Transfer Tahtası krizi kapıda!
reklâm

Yazar hakkında

2020-2021 sezonunun planlamasını yapan Darıca Gençlerbirliği A.Ş’de transfer tahtasının kapanması olasılığı ile ilgili olarak Pandemi sürecinde birçok kulübün ekonomik olarak zor durumda kalması sonrasında transfer yasağı bulunan kulüplerin bu dönem için Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yasağın ertelenmesi için talepte bulunduğu öğrenilirken, sarı yeşilli temsilcimizin de gelişmeleri yakından takip ettiği öğrenildi.

DARICA G.B’NİN 800 MİLYON TL BORCU VAR

Geçen sezon gelirlerini arttıramayan ve kulüp olarak zor dönem geçiren Darıca G.B’nin yaklaşık 800 Bin TL’lik transfer borcu bulunuyor. TFF’den Ağustos ayında gelecek olan gelirlerin  otomatik olarak kulüpten alacaklı isimlere gideceği ve bu nedenle borcun tahmini olarak 500 Bin TL’ye düşeceği öğrenildi.

GÜLEN GELİŞMELERE GÖRE HAREKET EDECEK

Gelişmelere göre alacaklı olan isimlerle görüşecek olan Darıca G.B Başkanı Arif Gülen’in oyunculardan muvafakatname alarak transfer tahtasını açma adına politika izlemesi bekleniyor. Ayağını yorganına göre uzatacak olan Gülen, transfer tahtasını açtıktan sonra dış transferde nokta atışlar yaparak şampiyonluğa oynayacak takım kurmayı hedefliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar