Anasayfa > Uncategorized  >  KADEM Kocaeli’ne 5 Yıldızlı Ödül

KADEM Kocaeli’ne 5 Yıldızlı ÖdülKadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) tarafından düzenlenen ve 55 ilden temsilcilerin katıldığı eğitim kampı, bu yıl 5-7 Temmuz tarihlerinde Kocaeli’nin Darıca ilçesinde gerçekleştirildi. Etkinlikte, KADEM Kocaeli Temsilciliği yaptığı çalışmalarla “Bayrak Taşıyıcı Temsilcilik” unvanını alarak 5 yıldız ödülü kazandı.

KADEM Mütevelli Heyet Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu‘nun konuşmalarıyla başlayan kampta, sivil toplum temsilcisi olmanın önemi, KADEM’in çalışma alanları ve bölgesel etkinliklerin çalışmalara etkisi ele alındı. Kamp boyunca Türkiye genelindeki kadın sorunları ve çözüm önerileri üzerinde duruldu. Yönetim, iletişim, eğitim, yapılanma, kadına yönelik yasal düzenlemeler ve kültürel normların etkileri gibi birçok konu kurumsal çerçevede değerlendirildi ve KADEM’in stratejik planı paylaşıldı.

Başarı gösteren temsilciliklere ödüller takdim edildi. KADEM Kocaeli Temsilcisi Asuman Sert Erturan ve Temsilcilik Sekreteri Betül İkiz, ödüllerini ve başarı belgelerini Saliha Okur Gümrükçüoğlu‘ndan teslim aldılar. Böylece KADEM Kocaeli Temsilciliği bayrak taşıyıcı temsilcilikler arasında yer aldı.

Kamp, söyleşiler, toplantılar, gönüllülük konulu oturumlar, Filistin temalı “Fahra” isimli film gösterimi, film kritiği, Filistin mutfak atölyesi ve Filistinli öğrencilerle söyleşi gibi etkinliklerle dolu dolu geçti. Tüm temsilcilikler illerine yeni motivasyon ve güzel anılarla döndüler.


Sıradaki Habere Kaydır