Sayfa Seç

Türk Eğitim Sen’de Kütük ile yola devam

Türk Eğitim Sen’de Kütük ile yola devam
reklâm

Yazar hakkında

Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu, Gebze Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Kongre sonrasında Türkiye Kamu-Sen Kocaeli Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Orhan Kütük, yeni dönemde göreve devam dedi.

GKM’deki olağan genel kurula Türkiye Kamu-Sen Kocaeli Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Orhan Kütük’ün yanı sıra MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Abdülkadir Özdemir Melikoğlu, MHP Gebze İlçe Başkanı Bülent Özdemir, MHP Darıca İlçe Başkanı Yücel Bektaş, MHP Çayırova İlçe Başkanvekili Ahmet Durak, MHP’nin il ve ilçe yöneticileri, ülkü ocakları temsilcileri, sendika ve STK temsilcileri ve çok sayıda Türk Eğitim Sen üyesi eğitimci katıldı.

“EĞİTİM CAMİASI OLARAK ACISINI YAŞIYORUZ”

Hüseyin Dilek’in divan başkanlığını yaptığı kongrede bir konuşma yapan Kütük, “9 Kasım günü Beylikbağı’nda gerçekleşen elim bir kazada 4 yavrumuz ve aracın çarptığı bir vatandaşımız hayatını kaybetti. Eğitim camiası olarak bunun acısını yaşıyoruz. 24 Kasım yaklaşırken Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda saygıyla eğiliyorum, ruhu şad olsun. Öğretmen arkadaşlarımızın öğretmenler gününü de kutluyorum. Türk Eğitim Sen olarak insan onuruna yakışır, meslek onurunu tekrar yükseltmek için sendikacılık yapıyoruz. Emekli olan büyüklerimizin emeklerini hiçe sayamayız.

“TAKİPÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Mensubu olduğum camiadan gurur duyuyorum çünkü biz doğuda neyse batıda da aynı söylemde bulunuyoruz. Türk Eğitim Sen her durumda Türk milletinin yanındadır. Andımız konusunun da Türk Eğitim Sen olarak takipçisi olmaya devam edeceğiz. Okullarda varlığım Türk varlığına armağan olsun dedirteceğiz. Bunu da buradan söyleyeyim. İLKSAN’da tarihi bir zafer kazanıldı. Şube olarak elimizden geldiği kadar gayretli bir şekilde 4 yılı tamamladık.

“4 YILI TAMAMLAMANIN GURURU İÇİNDEYİM”

4 yıl önce verdiğimiz sözleri yerine getirmek için büyük gayretler gösterdik. Şube olarak meslektaşlarımızın yanında olmaya çalıştık. Elimizden geldiği kadar sözümüzü tutmaya çalıştık. İşimiz zor biz bunu en başından beri biliyorduk. Kul hakkı yiyen haramzadelerle mücadele ettik. Herkes önce ülkem şiarıyla hareket edecek dedik. 4 yıllık görev sürecini gururla tamamlamanın onuru içindeyim. 4 yılı tamamlayıp sizin karşınıza tekrar çıktım. Önce bu 4 yılın hesabını verip, yeni 4 yıl için yetki istemek için karşınızdayız.”dedi

İŞTE KÜTÜK’ÜN YENİ EKİBİ

Konuşmaların ardından yapılan seçimde Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Orhan Kütük, yeni dönem için göreve devam dedi. İşte Kütük’ün başkanlığında oluşan yeni Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube yönetimi; “Yönetim Kurulu asil; Orhan Kütük (Başkan) Melin Keçeci, Hakan Çelik, Emre Çakır, Ahmet Vicdan, Abdullah Çağrı Güney ve Abdil Kürşad Türkcan. Yönetim kurulu yedek; Osman Kuzugüden, Abdulkerim Karyağdı, Oğuzhan Üstünay, Aydın Dağaşan, Leyla Gülyeri, Halil Cirit, Mehmet Çakır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Son Videolar

Yükleniyor...

error: Content is protected !!