Avutman ailesinin mutlu günü!


GİRİB Kocaeli Şube Başkanı ve GİRBAY Sürücü Kursları Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı İlhan Avutman’ın torunu Ali Güney, düzenlenen sünnet merasimi ile erkekliğe ilk adımı attı.


Avutman’ın oğlu Ersin ve eşi Gamze hanımın biricik evlatları  Ali Güney Avutman’ın Eskihisar Hisartepe Rostaran’da düzenlenen sünnet merasimine  iş, siyaset ve STK dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı. Sünnet merasiminde ilahi dinletileri ve dualar yapıldı. İlhan Avutman’ın gelen misafirlerle bire bir ilgilendiği ve örnek bir ev sahipliği yaşattığı sünnet merasimine, Gebze Belediye Başkan yardımcısı Selamet Güner , Ak Parti Gebze ilçe başkanı Recep Kaya, CHP Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan, Gebze MHP ilçe başkanı Ali Yalsız, Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe başkanı Engin Kılıç,  Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurahman Aslantaş,  Gebze Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, GİRİB Genel başkanı Kemal Tokmak, Kocaeli Giresunlular federasyon başkanı Mehmet Elmas, Kocaeli Giresunlular Dernekler topluluğu başkanı Hatem Soysal, Kırşehirler dernek başkanı Fatih Soylu ya Sivaslılar Derneği başkanı Hamit Kuş , Gebze Kaymakamlığı yazı işleri müdürü İsmail Kara , iş siyaset ve STK temsilcisi ve çok sayıda davetli katıldı.

NAİL ÇİLER’DEN KUTLAMA MESAJI

Avutman ailesinin bu mutlu gününe  başka programları sebebi ile  katılamayan CHP Kocaeli milletvekili Nail Çiler, Ak Parti İstanbul milletvekili Hasan Turan, ÖSYM eski başkanı Pof.Dr. Halis Aygün, Kocaeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Aygün kutlama mesajı gönderdiler. GEbsi’nin sevilen isimlerinden İlhan Avutman, torununun  sünnet merasimine katılan, işleri sebebi ile katılamayıp mesaj ve  çiçek gönderen  tüm misafirlerine teşekkür etti. Gazete Gebze olarak minik Ali Güney’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor Avutman ailesine hayırlı uğurlu olsun diyoruz.


Sıradaki Habere Kaydır