Anasayfa > Eğitim  >  Kocaeli İnşaat Mühendisliği Kariyer Etkinliği

Kocaeli İnşaat Mühendisliği Kariyer EtkinliğiKocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen ve geniş katılım gösterilen kariyer ve pilav günü etkinliği, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve gençİMO iş birliğiyle gerçekleşti. Etkinlik, KOÜ Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda yapıldı ve hem mezunlar hem de mevcut öğrenciler bir araya geldi.

Bu özel gün, üniversitenin Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, bölüm başkanları ve akademisyenler ile İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Etkinlikte, Rektör Cantürk “Üniversitemizin araştırma üniversitesi olma yolunda her türlü çalışmaya destek vereceğini açıklayarak bu konuda mühendislik fakültelerine ve öğrencilerine düşen görevler hakkında bilgilendirmelerde bulundu” ifadelerini kullandı.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ali Akgün, “Bugün mezun olduğu okula İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı olarak gelmekten onur duydum. İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi meslektaşlarının her zaman yanındadır. Mezun olduktan sonra yine bu kurumun gücünü her zaman arkanızdan hissederek meslek hayatınıza devam edeceksiniz” sözleriyle mezunlara hitap etti. Ayrıca, Şube Sekreter Üyesi Behra Sayan Erşan mesleki sorumluluklar ve etik üzerine değerli bilgiler paylaştı.

Etkinlik, Prof. Dr. Mücahit Opan ve Dr. Öğretim Üyesi Serkan Engin’in konuşmalarıyla devam etti ve İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ali Akgün’e organizasyona katkılarından dolayı teşekkür belgesi verildi.


Sıradaki Habere Kaydır