Çolakoğlu Metalurji Tube & Steel Fuarı’nda


Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde üretimlerini sürdüren Türkiye’nin lider yassı çelik üreticisi olan Çolakoğlu Metalurji, 24-27 Mayıs 2023 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da ikinci kez ziyaretçilerine kapılarını açacak olan TUBE & STEEL İstanbul 2 Boru, Profil, Tel, Çelik Üretimi ve Teknolojisi İhtisas Fuar’ına katılıyor.


Boru, profil, tel, çelik sektörlerinin bir araya geleceği fuarda Türk çelik sektörünün öncü firmalarından Çolakoğlu Salon 7’deki stand alanında ulusal ve uluslararası müşterilerini ağırlayacak.

ÇOLAKOĞLU METALURJİ’YE MADE IN STEEL’DE BÜYÜK İLGİ

Çolakoğlu Metalurji, Mayıs ayının ilk yarısında da İtalya’nın Milano kentinde dünyanın

önde gelen çelik endüstrisi profesyonellerini ağırlayan Made in Steel Fuarı’na katıldı.

Fuarda Avrupa’nın dört bir yanından gelen müşterilerini ağırlayan Çolakoğlu Metalurji’nin standı büyük ilgi gördü. Birçok katılımcının ve konuşmacının yer aldığı organizasyonda yeni pazarlar, sektörde kadınların rolü, çelik endüstrisinin karşı karşıya olduğu küresel zorluklar gibi birçok konu irdelendi.

ÜRÜNLERİMİZİ 150’DEN FAZLA ÜLKEYE GÖNDERİYORUZ

Fuarlar hakkında değerlendirmede bulunan Çolakoğlu Metalurji Genel Müdürü

Uğur Dalbeler esnek üretim ve rekabetçi yapısı ile Türkiye’nin ihracat alanında da en büyük paya sahip çelik üreticilerinden biri konumunda olduklarını belirterek, “Dünyada 150’den fazla ülkeye ürünlerimizi gönderiyoruz. Rekabetin yoğun olarak yaşandığı çelik sektöründe öncü rolümüzü devam ettirmek için gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sektörümüzü bir araya getiren bu özel fuarları; müşterilerimizle bir araya geldiğimiz, üretim ve hizmet kalitemizi onlara anlatma fırsatı bulduğumuz, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğumuz ortamlar olarak görüyoruz. Bu fuarlarda kurulan karşılıklı ilişkilerle, hem ihracat olanaklarımızı artırma fırsatı yaratırken, hem de kurduğumuz stantlarda küresel çelik pazarına, en son teknolojiyle üretilen yüksek kaliteli ürünlerimizi gururla sunuyoruz. Rekabetçi ve yenilikçi hizmet anlayışımızla sadece Türkiye’de değil, uluslararası pazarda da tercih edilen bir markayız.” Dedi.

Beyza Türkmen
Sıradaki Habere Kaydır