Sayfa Seç

TOSB, ‘Pitstop Seminerleri’ni sevdi!

TOSB, ‘Pitstop Seminerleri’ni sevdi!
reklâm

Yazar hakkında

Korona Günlerinde Tedarik Zinciri Yönetimi’nden Bulut Tabanlı Yapay Zeka Veri Teknolojileri’ne, İSTKA Proje Yazımı’ndan Big Data eğitimine kadar birçok farklı konuyu ele alan seminer serisiyle, sektörün dijital dönüşümüne katkı sunuluyor.

SEKTÖRÜN GELECEĞİNE HİZMET ETMEYE DEVAM

TOSB İnovasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Burhanoğlu, “TOSB ve İTÜNOVA TTO iş birliğiyle Teknoloji Transferi Online Seminerleri – PİTSTOP Programı’nı hayata geçirdik. İçinde bulunduğumuz bu dönemde sektörümüzün dijital dönüşümüne yönelik çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz. Özellikle İTÜ’lü akademisyenlerin bilgi birikimlerini paylaşmaları ve sektöre yönelik faydalar sağlamaları bizim için çok önemli. TOSB İnovasyon Merkezi olarak bu gibi yeni işbirlikleriyle hayata geçirdiğimiz yeni projelerle ülkemizin, sektörümüzün geleceğine hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HAFTADA 2 GÜN ONLINE SEMİNER

İTÜNOVA TTO Genel Müdürü Ekrem Özcan, “İTÜNOVA TTO ile TOSB İnovasyon Merkezi’nin bir yerde hedefleri örtüşüyor: Teknolojinin Sanayiye Transferi. Bu örnek iş birliğiyle PİTSTOP Programı’nı hayata geçirmiş olduk. Salı ve cumalar olmak üzere, haftada iki gün online seminerler düzenliyoruz. Seminerlere ilgi oldukça iyi; 6 seminere 2 bin 400’e yakın kişi katıldı. Bu programı TOSB İnovasyon Merkezi ile iş birliğiyle sürdürmeye devam edeceğiz. İTÜ’deki akademisyenlerimize bilgi birikimlerini paylaştıkları için teşekkürlerimizi iletiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Videolar

Yükleniyor...

Son Yorumlar