Anasayfa > Genel  >  Gebze’de Trafik ve Park Sorunları Masaya Yatırıldı

Gebze’de Trafik ve Park Sorunları Masaya YatırıldıGTO’da gerçekleşen toplantıda, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan Ahmet Şahin, İlhan Yılmaz ve Muhammed Mustafa Görcü, Gebze Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Asker Çoban ile Gebze Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Umur yer aldı. Toplantının ana gündemi, Gebze ve çevre bölgelerdeki trafik yoğunluğu ve park sorunlarına çözüm bulunmasıydı.

Toplantıda, Meslek Komite Üyelerinin talep ve istekleri dile getirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Mutlukent, Kirazpınar, Tatlıkuyu, Beylikbağı, Darıca, Dilovası, Çayırova ve Köşklüçeşme gibi bölgelerde servis araçları için otopark ve sosyal alanların tahsis edilmesi gerektiğini vurguladı.

Toplantının sonunda, bu sorunlara yönelik gerekli incelemelerin yapılması ve çözüm önerilerinin geliştirilmesi kararlaştırıldı. Yapılacak düzenlemeler hakkında bilgi alışverişinde bulunulması için yeniden bir araya gelinmesine karar verildi. Başkan Aslantaş, bölgemiz için özveri ile çalışan tüm katılımcılara teşekkürlerini ileterek, Gebze Ticaret Odası olarak bölgeye fayda sağlayacak her çalışmanın içinde yer alacaklarını ifade etti.


Sıradaki Habere Kaydır