Anasayfa > Genel  >  İzmit’te Yatırım Fırsatı: 100. Yıl Parkı İhaleye Çıkıyor

İzmit’te Yatırım Fırsatı: 100. Yıl Parkı İhaleye Çıkıyorİzmit Belediyesi, yeni cazibe merkezi olan 100. Yıl Parkı Bıçkıdere Göleti’nde üç restoran ve kafe alanını ihaleye çıkarıyor. Daha önce harabe durumda olan Gölkay Park’a yeniden hayat veriliyor ve bu alan, “100. Yıl Parkı Bıçkıdere Göleti Yeni Nesil Yaşam Alanı” olarak yeniden adlandırıldı.

Restoran ve Kafe Alanları İhalede

Geçtiğimiz aylarda lansmanı yapılan bu yeni yaşam alanında, 1., 2. ve 3. numaralı restoran ve kafe alanları kiralama için ihaleye çıkacak. Bu alanlar için belirlenen muhammen bedeller 37.000 TL ile 65.000 TL arasında değişiyor. İhale, 18 Temmuz günü saat 11.30’da açık teklif usulüyle gerçekleştirilecek. Kazananlar, 10 yıl boyunca bu alanları kiralama hakkına sahip olacaklar.

İhaleye katılmak isteyenler, 17 Temmuz saat 16.00’ya kadar ihale zarflarını İzmit Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne teslim edebilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler, buraya tıklayarak veya 318 00 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.

Yeni Nesil Yaşam Alanı

  1. Yıl Parkı Bıçkıdere Göleti Yeni Nesil Yaşam Alanı, İzmit halkına sosyal ve ekonomik anlamda önemli katkılar sunmayı hedefliyor. Yenilenen yüzüyle bölgeye hareketlilik getirecek olan bu projede, vatandaşlar hem doğal güzelliklerin tadını çıkaracak hem de çeşitli ticari faaliyetlerden yararlanabilecekler.

Sıradaki Habere Kaydır